Sayfa 84/1002 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 665 - 672 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,355
    Mart ayındaki dönüşümü Mayısa atıyorum,çünkü bilindiği gibi hiç düzelme olmadı daha çok kötüye gidiyor herşey,önceden tünelin ucundaki ışıktan bahsetmiştim,işte o ışıktan kaynaklanıyor bütün korkular,devamlı belirttiğim gibi korkunun ecele faydası yoktur.Atatürk bile bunu gençlik hitabesinde belirtmiş olmasıdır,M.Akif 3 mısrasında ne belirtmişti,
    Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım;
    Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
    Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
    Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.
    Devamlı belirttiğim gibi gelecek gençlerin elinde,ne kadar gençleri eleştirsek bile bu söylem değişmeyecektir,çünkü Atatürk bile bunu görmüştü,bazı kişiler geleceği görebilir,önce ne yazmıştım,sarı bir gevur gelecek herkesi peşine düşürecek gittiği yol, yol olmayacaktır,peşinden ey devlet baba benim malım mülküm beni bakmıyor, sen malımı mülkümü al beni bak,burası gerçekleşmiş gibi,peşi gün gelecek bir genç çıkıp kötü düzeni yıkıp TÜRKİYEYİ DÜNYANIN LİDERİ YAPACAK.Bu bize Z-Y kuşağını hatırlatıyor,yani bu deyimler yerinde bir deyimdir.Bilindiği gibi Z-Y kuşağı mevcut yönetime karşı %90 oranlan,yani 1 TÜRK DÜNYAYA BEDELDİR deyimide buna uygundur !!!.Son zamanlarda birileri zaman daraldığı için son hamleler peşinde,ama başarı oranı yok,mesela devamlı 4 belirtilir,sembol Rabiadır el parmaklarıylan belirtilir,buda Anayasanın değişmez 4 maddesine gönderme yapmaktır,bunun arkasında kim var bilinmiyor,sadece piyonları ileri sürmüşler !!!.MERAK ETMEYİN HERŞEY DÜZELECEK GÜZEL OLACAK.Sevgi saygılarlan.

Zonguldak’ta koronavirüs testleri pozitif çıkan aile, sıkılınca gezmek için geldikleri Kastamonu'da jandarma ekiplerine yakalandı. Karantina ihlalinden para cezası kesilen aile yurda yerleştirildi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    ömer dumanın parapolitikası kurulunda ne işi var anlamak mümkün değil zır cahilin teki
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. dualari kabul görmedi. Yağmur sele dönüşü yağar yağar..

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. e-devletinizi kontrol edin
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. mb başkanı olmuş olabilirsiniz
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Dolar/TL ilk kotasyonlar

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 84/1002 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •