Sayfa 392/1002 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492892 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 3,129 - 3,136 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

THY: Birleşik Krallık otoriteleri tarafindan alınan kararlara istinaden 12 Mayıs 2021, 06:00'dan (GMT+3) itibaren geçici bir süreyle Türkiye çıkış - Birleşik Krallık varışlı uçuşlar (kargo hariç) yapılamayacaktır

THY: Birleşik Krallık'tan Türkiye'ye ve Türkiye üzerinden aktarmalı olarak diğer ülkelere yapılacak uçuşlarımızda ise herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Hep borsacıların ve garanti hissedarlarını yakacak değilsin ya birazda başka platformlardaki ceksinler

Ünün dünya dışına da yayıldı desene
    Bekle beni Elon, yaktım çıranı.

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Borsa ve coinler dışında oynama. altına ve dövizlere ise hiç el sürme
    Bir seferinde 50 dolar alayım dedim ikinay boyunca hep düştü namıssız. Benim için kötü ama memleket nefes almıştı biraz

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Boris Johnson, daha hızlı yayıldığını belirttiği Hint varyantının tam açılma planını sekteye uğratabileceğini söyledi

Johnson dönüşte karantina zorunluluğu bulunmayan ülkelerden oluşan seyahat listesinde önemli değişiklikler olmayacağı mesajını da verdi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Ankara’nın Haymana ilçesinde traktör römorkunun devrilmesi sonucu meydana gelen kazada ölü ve yaralıların olduğu öğrenildi

7 çocuğun öldüğü söyleniyor sosyal medyada görüntülere baktım doğru olabikir onlarca ambulans var kaza yerinde
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 392/1002 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492892 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •