Sayfa 495/1002 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595995 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

1. Yine yeni yeniden gaz bulmusuz!!!
    Yarin aciklanacakmis....
    Ne zaman dolar basini alip gitse gaz buluyoruz
    Faiz arttirmaktan daha kolay...
    Ama o gaza bir vana takamazlarsa o zaman yandi gulum keten helva !!!!!

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Nobel Ödüllü Fizikçi Pierre Curie “Müslüman Endülüs’ten bize 30 kitap kaldı, atomu parçalayabildik. Şayet yakılan kitapların yarısı kalsaydı çoktan uzayda galaksiler arasında geziyor olacaktık†bilmem bir anlam ifade edermi nobel almış birinin sözleri

İsimler yazıyor harizmiyi,ibni sinayı digerlerini google ye yazarak inceleyebilirsiniz, avrupa İbni sinanın kitabını Tıb eğitiminde yüzlerce yıl ana kitap olarak okuttu, Harizmi den önce roma rakamları vardı ve matematikte sıfır sayısı yoktu, iki bilinmeyenli denklem de yoktu. MÜslümanların bilimle uğraştığı yıllarda avrupa ortaçağı yaşıyor ve yamyamlardan çok bir farkları yoktu, bildiğiniz vahşi kabile devletleri gibiydi.

Konu hakkında hiç bir fikri olmayanlar ile tartışma huyum yoktur. açar okursunuz bir zahmet kim sallıyor net görürsünüz.
    Şimdiki durumdan belli zaten.

Bilim ve İlim olmayınca.

Yapacak bir şey kalmıyor uyutmak ve kandırmak dan başka.

Bir o zamanki İslam'a bakılmalı birde bu zamandakine.

Bozanlar batının adamlarımıdır.Ajanları tarikat ve uzantıları kimlere hizmet ediyor bakılmalı.

Vakıflar ve Masonlar'ada bakılmalı.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Bende günde 50 kere gaz çıkarıyorum lakin yetmiyor kullanıma.

Bir türlü biriktiremiyorum kaçıyor yahu.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

4.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Nobel Ödüllü Fizikçi Pierre Curie “Müslüman Endülüs’ten bize 30 kitap kaldı, atomu parçalayabildik. Şayet yakılan kitapların yarısı kalsaydı çoktan uzayda galaksiler arasında geziyor olacaktık†bilmem bir anlam ifade edermi nobel almış birinin sözleri

İsimler yazıyor harizmiyi,ibni sinayı digerlerini google ye yazarak inceleyebilirsiniz, avrupa İbni sinanın kitabını Tıb eğitiminde yüzlerce yıl ana kitap olarak okuttu, Harizmi den önce roma rakamları vardı ve matematikte sıfır sayısı yoktu, iki bilinmeyenli denklem de yoktu. MÜslümanların bilimle uğraştığı yıllarda avrupa ortaçağı yaşıyor ve yamyamlardan çok bir farkları yoktu, bildiğiniz vahşi kabile devletleri gibiydi.

Konu hakkında hiç bir fikri olmayanlar ile tartışma huyum yoktur. açar okursunuz bir zahmet kim sallıyor net görürsünüz.
    Tartışma olabilmesi için , fikir sahiplerinin konu hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Bilgisiz fikir sahibi olabilmek, ancak ön yargı ve dogma ile mümkündür. Ne kadar cahil o kadar iyi boşuna denmiyor.
    Sadece sesli düşünüyorum ! Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,499
     Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku

Sen galiba beni yanlış anladın,o sadece bunu bilmeyenler açısındandı,zaten dinciler hep buna sığınarak onları savunuyorlar,ama icrata gelince sıfır,zaten o yazdıklarının çoğu öldürüldü dine ters geldiği için.İbni Sina benim soyumun öncülerindendir.Neyse uzatmaya gerek yok bir antik,kadim araştırmacısı olduğum için,Osmanlı zaten Fatih hariç yönetenlerin çoğunluğu bilime karşıydı,Fatihide eleştiririm evlat katlini vacip kıldığı için,neymiş devleti aliye parçalanmasın diye,üstelik Ömerin kurana aykırı diye yaktığı kütüphaneleri yazmadım,osmanlı şimdi hiçte parçalanmamıştır,geçmiş yazılarımı okursanız nasıl bir zihniyette olduğumu görürsünüz,milyona yakın kitap okudum,kütüphanem bile var evimde,neyse hadi by.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,499
     Alıntı Originally Posted by logic Yazıyı Oku
    Tartışma olabilmesi için , fikir sahiplerinin konu hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Bilgisiz fikir sahibi olabilmek, ancak ön yargı ve dogma ile mümkündür. Ne kadar cahil o kadar iyi boşuna denmiyor.
    Sende galiba beni yanlış anladın,geçmişte yazdıklarımı okumanı tavsiye ederim,sanırım kuantum enerji kontrolü ile uğraşan birisi olarak daha yazmaya gerek yok,Holografik Evren bölümüne girersen orada yazdıklarımı görürsünüz,burada çoğu beni bilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,499
    Bugün Gaz günü değilmi neden dolar düşmüyor

8.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Sende galiba beni yanlış anladın,geçmişte yazdıklarımı okumanı tavsiye ederim,sanırım kuantum enerji kontrolü ile uğraşan birisi olarak daha yazmaya gerek yok,Holografik Evren bölümüne girersen orada yazdıklarımı görürsünüz,burada çoğu beni bilir
    Size yazmadım Sayın Refaba,
    Açıklama ve destek maksatlı yazmıştım.
    Yoksa sizi biliyorum, sizin hakkınızda böyle düşünemem ve aksi bir şey söylemem,
    Yazılarınızı da biliyorum, sizi de, yazdıklarınız dolayısı ile.
    Yanlış algılama olmuş.
    Sadece sesli düşünüyorum ! Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!!

Sayfa 495/1002 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •