Sayfa 848/1002 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898948 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 6,777 - 6,784 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

Özgürlüğümüzün simgesi Büyük Taarruzun 99. yıl dönümünde başta ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere canını vermekten bir an bile şüphe etmeyen tüm silah arkadaşlarını sonsuz saygı ve minnetle anıyoruz . Bu büyük bayram 30 Ağustos Zafer Bayramınız kutlu olsun !

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun

Geçmişte düşmanlardan kurtulup, yeni ve güzel başlangıçların bir miladı olduğu gibi, bugün de iç ve dış her türlü düşman ve ülkeye zarar verenlerden, ilerlemesine engel olanlardan kurtulup, ülkemiz ve milletimiz için yeni umutlara, güzel başlangıçlara ve refaha bir milat olsun.

Bu vesileyle, geçmişte bu ülkeye her türlü yararları dokunmuş başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm geçmişlerimize rahmet, hala yaşayanlara sağlık/sıhhat, huzur diliyor ve minnetlerimi sunuyorum.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun

Geçmişte düşmanlardan kurtulup, yeni ve güzel başlangıçların bir miladı olduğu gibi, bugün de iç ve dış her türlü düşman ve ülkeye zarar verenlerden, ilerlemesine engel olanlardan kurtulup, ülkemiz ve milletimiz için yeni umutlara, güzel başlangıçlara ve refaha bir milat olsun.

Bu vesileyle, geçmişte bu ülkeye her türlü yararları dokunmuş başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm geçmişlerimize rahmet, hala yaşayanlara sağlık/sıhhat, huzur diliyor ve minnetlerimi sunuyorum.
    Amin.

Nice Bayramlara ve Zaferlere

Bayramımız kutlu Olsun.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve tüm yoldaşlarının ruhları şad olsun.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun...

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 848/1002 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898948 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •