Sayfa 390/1002 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490890 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

1. olayın iç yüzünü bilmeden yorum yapıp başlık koymak yanlış...
    Hamile eşini hastaneye götürene polis neden şiddet uygulasın, bu tip görüntülerdeki insanların %99 u madde bağımlısı, ne zapdedilebiliyor, ne laf dinliyor, yapmadığını bırakmıyor. Olayı acıtasyona çevirmeyin, sokaklar arabayla insanla kaynıyor, bu laf dinlemez ve vurdumduymaz insanların yüzünden virüs bitmiyor.
    Perişan esnafın, eve kapanan insanların, yaşanan ölümlerin bir sebebi de laf söz dinlemeyip kurallara uymayan cahiller.

Cafe Trend&Trade - V

Şampiyonlar ligi finalinden sonra formula 1’de gitti ..

Formula 1, Türkiye GP'sinin iptal edildiğini açıkladı: "Seyahat kısıtlamaları nedeniyle Haziran ayında Türkiye'deki yarışı gerçekleştirmemiz maalesef mümkün değil."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Cafe Trend&amp;Trade - V

Erdoğan : Her türlü desteği vermenin gayreti içerisindeyiz. Buna rağmen sıkıntıya düşen esnafımız, çalışanımız olduysa hepsinden helallik istiyoruz."

Erdoğan’ın bu açıklaması sonrası Twitter ‘da #helaletmiyorum etiketi Türkiye ‘de 1 numara

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Kemal Kılıçdaroğlu : Helalleşelim kesinlikle. Türkiye için erken seçim çağrısı yapıyorum. Seçim! Hemen!

Meral Akşener : Sayın Erdoğan sen unutmuş olabilirsin ama, siyasetçi milletiyle kürsülerde değil, sandıkta helalleşir.
    Madem helalleşmek istiyorsun, korkma, getir sandığı helalleşelim.Zor durumdaki çiftçiyle, esnafla, işsiz gençle helalleşelim. Milletimizin kutlu iradesiyle helalleşelim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,760
    Bence videoyu bir daha izleyin. TERS KELEPÇE TAKTIKLARI birinin arkasından kafasına vurursanız ,doğal olarak tepki gösterir. Müdahale eden vatandaşlara da o şekilde tepki göstermek polis devletinde olur, bu da faşizmi getirir.
    Sokakta elini kolunu sallayarak gezenlere karışmayıp, araç içinde kimseye temas olması ihtimali olmayanlara müdahale işin ayrı boyutu.
    Haber başlığı da bana da saçma geldi . Ortada eş filan yok.
    Artık olayın aslı ne ise. Benim itirazım polisin davranış biçimi.

6. Ordu’nun Gürgentepe ilçesinde dolmuşçuluk yapan Yetiş Arıkan (35), geçtiğimiz Cumartesi günü 9 aylık hamile eşinin rahatsızlanması üzerine hastaneye gitmek için yola çıktı. Eşini hastaneye bıraktıktan sonra çalıştığı dolmuş durağına giden Arıkan, bir süre sonra eşin almak için aracıyla tekrar hastaneye doğru yola çıktı.

Seyir halinde telefonla konuşan Arıkan’ı sokağa çıkma kısıtlamasında görevli polis ekibi, işaretle uyardı. Yetiş Arıkan da telefonu kapatarak yoluna devam etti. Ancak, aynadan baktığında polislerin plakasının fotoğrafını çektiğini fark etti. Bunun üzerine geri dönerek polislere, “Abi niye fotoğraf çektin? Beni uyardıktan sonra telefonu bıraktım” dedi. Bunun üzerine tartışmaya başlayan dolmuş şoförü Arıkan ile polisler arasında bir süre sonra arbede çıktı.

https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem...dayak-6426585/
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Bence videoyu bir daha izleyin. TERS KELEPÇE TAKTIKLARI birinin arkasından kafasına vurursanız ,doğal olarak tepki gösterir. Müdahale eden vatandaşlara da o şekilde tepki göstermek polis devletinde olur, bu da faşizmi getirir.
    Sokakta elini kolunu sallayarak gezenlere karışmayıp, araç içinde kimseye temas olması ihtimali olmayanlara müdahale işin ayrı boyutu.
    Haber başlığı da bana da saçma geldi . Ortada eş filan yok.
    Artık olayın aslı ne ise. Benim itirazım polisin davranış biçimi.
    Sn nikrece dünde benzer video vardı, emniyet açiklama yapmasa uyuşturu satıcısı suc makinası kahraman ilan edilecekti.
    Insan hakkı bir yere kadar, cezaevlerinde yer yok, en ufak meseleden mahalleler arası savas çikaracak seviyede insanlar, suc işlemekten,polisten,karakoldan,cezaevinden kimse korkmuyor. Bu durum iyi bir durum değil.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Herkese hayırlı bayramlar diliyorum.

Sayfa 390/1002 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490890 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •