Sayfa 227/263 İlkİlk ... 127177217225226227228229237 ... SonSon
Arama sonucu : 2100 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Daha önce bahsettiğim 0.3 direnci güzel çalıştı. Güzel primlenen hissede kar satışı, ABD verilerine gelen tüm borsa geneli abartılı tepki, 13 Eylül'de açıklanan konut seferberliği ile oluşturulan gereksiz algı hepsi birden aradan çıktı.
    Şortçular tepetaklak edilmişti, şimdide longcular ediliyor. Paraya ihtiyacı olmayan ve kredili işlem açmayan için çok büyük sorun yok. Çok daha fazla düşüşler sadece ekleme için fırsat olur. Şimdi geldin bakalım bu şirketin değerlemesi ;)
    yavuzhan kardes sizce yıl sonu 7-8 tl görme ihtimali varmıdır.Bunun cevabını kımse veremez ama sadece tahmınınızı almak istedım.Saygılar

Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Şu anda 0.24 dolar, en yakın 0.3 dolar da direnc var, sonra 0.7 e kadar yol boş )
     Alıntı Originally Posted by değirmenci Yazıyı Oku
    yavuzhan kardes sizce yıl sonu 7-8 tl görme ihtimali varmıdır.Bunun cevabını kımse veremez ama sadece tahmınınızı almak istedım.Saygılar
    Söyleyeceklerim tamamen şahsi düşğncelerimdir ve hatalı olabilir ve yatırım tavsiyesi değildir. Yıl sonu ne olur bilemem ama şunu söyleyebilirim. 0.3 direncini geçerse, 0.7 hedefine gider rahatlıkla ve bunun TL karşılığı bugünki kurla kabaca 13 TL. Şirket TOKİ ile arazi satacak, gekri paylaşımlı iş modeli iyi gidiyor ve yeni dğeerlemeler kap da paylaşılıyor, birde tüm varlıklar tekrar değerleme girerse tadından yenmez. Bu şekilde 7-8 rakamları komik kalabilir.
    Tabi burası Türkiye, ekstra şeyler çıkmaz ise şartlar fena değil. Şahsen 3.5 şu rakamlarda 11 yıllık dolar bazlı düşeni kırdığını gördükten sonra 500 bin lot topladım. Pişman değilim bekliyorum. Borsa bugün toplar ve dün ve bugün bir çok hisseyi tabandna satanlar ya yukardna alacakalr tekrar veya arkadan el sallayacaklar. Kredili işlem yapanların iş zor tabi

3.  Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Söyleyeceklerim tamamen şahsi düşğncelerimdir ve hatalı olabilir ve yatırım tavsiyesi değildir. Yıl sonu ne olur bilemem ama şunu söyleyebilirim. 0.3 direncini geçerse, 0.7 hedefine gider rahatlıkla ve bunun TL karşılığı bugünki kurla kabaca 13 TL. Şirket TOKİ ile arazi satacak, gekri paylaşımlı iş modeli iyi gidiyor ve yeni dğeerlemeler kap da paylaşılıyor, birde tüm varlıklar tekrar değerleme girerse tadından yenmez. Bu şekilde 7-8 rakamları komik kalabilir.
    Tabi burası Türkiye, ekstra şeyler çıkmaz ise şartlar fena değil. Şahsen 3.5 şu rakamlarda 11 yıllık dolar bazlı düşeni kırdığını gördükten sonra 500 bin lot topladım. Pişman değilim bekliyorum. Borsa bugün toplar ve dün ve bugün bir çok hisseyi tabandna satanlar ya yukardna alacakalr tekrar veya arkadan el sallayacaklar. Kredili işlem yapanların iş zor tabi
    Değerli yorumun için tesekkürler

4.  Alıntı Originally Posted by latif Yazıyı Oku
    https://www.mynet.com/son-dakika-ist...i-110106996538

Çok büyük facia dan döndü dün gece istanbul bogazi
    Derhal kanal istanbul yapımına hız verilmeli
    Ne zaman kazmayı vuracaklar, kaç yıl oldu, adı var kendi yok
    Latif abi bir arkadaşın selam gönderdi, üstümde kalmasın selamı. ne al derim ne sat derim.
    gelen kurula katılacan mı

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Latif abi bir arkadaşın selam gönderdi, üstümde kalmasın selamı. ne al derim ne sat derim.
    Üzüntünü anlıyorum bay bozkukukurt

Zira hisse 1.80 di sen her gun kotulediginde, yardimcin gelen kurullu laksatif ile beraber. Sonra 5.50 yaptı, tami tamina 3 kat.
    Ben de bu ralliyi kacirsam ağlardım, hak veriyorum, uzuldum.
    Ama bu sana son cevabımı. Birdaha seni muhattap almayacağını , engelledigim icin yazilarini gormeyecegimi belirtmek isterim

6.  Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Önce yeni kap bildirimlerni yazalım

1.
    Şirketimiz tarafından ihale edilen İstanbul Çekmeköy İmar Yolları ve Genel Altyapı ile 563/11 Dini Tesis İnşaatı Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşi sözleşmesi, Yüklenici BAŞ YAPI İnş. Taah. ve Tur. San. Dış Tic. Ltd. Şti. & İNKOSA İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. İş Ortaklığı ile 06.09.2022 tarihinde imzalanmıştır.

Sözleşme Bedeli: 385.000.000 TL + KDV'dir.

2.Avcılar Firuzköy 1. Etap 2. Kısım Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi'nin sözleşmesi, Yüklenici ÖZ ER-KA İnş. Tur. Elekt. Taah. Tic. ve San. A.Ş. & YİĞİT Enerji İnş. San. ve Tic. A.Ş. İş Ortaklığı (ÖZ ER-KA � YİĞİT Adi Ortaklığı) ile 02.09.2022 tarihinde imzalanmıştır.

Sözleşme değerleri aşağıdaki gibidir;

Arsa Satışı Karşılığı Satış Toplam Geliri (ASKSTG) : 7.221.000.000 TL

Arsa Satışı Karşılığı Şirket Payı Gelir Oranı : %35,00

Arsa Satışı Karşılığı Şirket Payı Toplam Geliri (ASKŞPTG) : 2.527.350.000 TL

3.
    Sermaye Piyasası Kurulu'ndan aldığımız onaylar doğrultusunda yurtiçinde nitelikli yatırımcıya yönelik 85 gün vadeli 151.000.000 TL tutarındaki kira sertifikalarının satış işlemleri tamamlanmış olup, ihraca ilişkin detaylar yukarıdaki tabloda mevcuttur. Kamuoyunun bilgilerine arz ederiz.
    İlgi: 13.06.2022 tarihli özel durum açıklamamız. Şirketimiz tarafından ihraç edilen 151.000.000-TL nominal tutarlı, 85 gün vadeli, TRDHVKA92222 ISIN kodlu kira sertifikalarının getiri ödemesi ve itfası gerçekleştirilmiştir. Kamunun bilgisine arz olunur.

4. NİDAPARK İSTİNYE Değerleme raporu bunu isteyen kapa baksın baya güzel kar bırakacak şirkete diye anladım ;)

Bugünki kap haberleri dışında dolar olarak 0.27 ile en yakın 0.3 civarı dirence yaklaştı baya, bunun TL karşılığı kabaca 5.2 ile 5.4 arası. Buralardan satış yiyerek aşağı dönmez ve hacimli yukarı kırar ve birkaç gün güzel kapanışlar yapar ise, otobana ayak basacaktır ama buralarda ciddi direnç olacaktır bence. Tabi herkes ona göre kararını vermeli ve dikkatli olmalı önümüzdeki günlerde.
    Nokta atışı tespit.

Hem tebrik ederim hem teşekkür ederim.

Ellerinize sağlık Yavuzhan

7. Borsayı anlamak için VİOP’a bak! | Dr. Artunç Kocabalkan - Işık Ökte
    https://www.youtube.com/watch?v=zBQHlb32uzg

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Rusya - ukrayna savaşı ile proje çöp oldu.

Rusya kanal istanbul'u istemiyor. Amerika montrö'yü delip kıyısı olmadığı halde karadenize savaş gemisi sokma fırsatı görüyor çünkü.

Lavrov'un açıklamaları var. Çok net konuşmuştu. bulamazsanız bakar eklerim isterseniz.

Kurun bu yüksek seviyelerinin yanında seçimlerle iktidarın değişme ihtimali de tuz biber ekti projeye.
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

Sayfa 227/263 İlkİlk ... 127177217225226227228229237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •