Sayfa 86/263 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon
Arama sonucu : 2100 madde; 681 - 688 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye

2. Latif telefonu aç şirkete bildiklerini söyle yol göster onlara bu işi bilmiyor ki onlar latif yaparsın kurtar bizi battık batıyoruz imdat
    Naz yapma,koş genel kurula latiiiiiiiifff

Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    Kanal isranbul yapılacak olsaydı emlak gyo şimdi çift hane fiyatlarda olurdu ,,Türkiyemizin hali ortada yabancı kaçıyor ,,bu seneki turizmde bitti tuik rakamlarına dünyayı boşverin ülke inanmıyor ,,halkta para yok iş yok emlak daire yapsa kim alacak bu faizlerden ,,merkez de para yok elin yunani angarada hava atabiliyor ,,durum bu ,,pudraci pamukçu yanmaz bez tacirleri hamamcı saunaci lar ayrı ,,,kanal istanbul trakyayi stratejik yalnızlığa itecek ,,ayrıca rusya asla istemediği durum ,,ve akp parti rejiminin mehapa ile son durumu yuzde30 larda mutlak azınlık la böyle bir proje imkansız ,,enerji bakanı hergün gaz müjdesi veriyo da manşet bilem olmuyo artık yandaş bilem inanmiyo umudu kesmiş iktidardan ,,herkes bi anda kaçacak ,,anal ıst ne dediysek o belki babacana kusmettir ,,,
    Madem ustası yönetemiyor size göre! adama demezler mi, Çırak liyakat mı aldı ustasından değil de başkasından? Benim çocukluğum bu ülkenin çok büyük olmasına rağmen batı'ya muhtaç görüntüleriyle, krizleriyle geçti 1990 larda. Daha evvellinde aklım ermiyordu ama farkı da yokmuş okudum, dinledim ikna oldum. Koalisyonlar ülkesinde refah hiç yoktu. Mevcut yapı/yönetim tabi ki eleştirmelidir. Ama evveliyatla karşılaştırılıp! Ve batı'nın gözüyle/ağzıyla değil. 16 Türk Devletinin nasıl yıkıldığını da göz ardı etmeden!. Yanlışı ile doğrusu ile bu devlet bizim...Herkes mağdur, dünya daki halklar da mağdur. Bir avuç küresel güç dışında... Cari açık çözülmeden Ülkemiz de Faiz-Döviz-sermaye krizleri tartışmaları bitmez. Ha bi de kanaat çok önemli. İthale dayalı tüketimlerimizi/talebimizi bireysel olarak dijital algıya kanmadan azaltmalıyız. Kazanmadan da tüketmezsek toplum olarak işte o zaman toplam ithal talebi azalır. İhracatın her geçen yıl sa gayretle artması devam etmeli... Yoksa değil senin Babacan'ın, feriştahı gelse sorunlar yine düzelmez/refah da sıçrama olmaz- olsa da kalıcı olmaz. Hayırlı geceler herkese...

4. Bu işi üstad lâtif çözer.
    Duayen lâtif den açıklama bekliyoruz
     Alıntı Originally Posted by kendihalindeo Yazıyı Oku
    Madem ustası yönetemiyor size göre! adama demezler mi, Çırak liyakat mı aldı ustasından değil de başkasından? Benim çocukluğum bu ülkenin çok büyük olmasına rağmen batı'ya muhtaç görüntüleriyle, krizleriyle geçti 1990 larda. Daha evvellinde aklım ermiyordu ama farkı da yokmuş okudum, dinledim ikna oldum. Koalisyonlar ülkesinde refah hiç yoktu. Mevcut yapı/yönetim tabi ki eleştirmelidir. Ama evveliyatla karşılaştırılıp! Ve batı'nın gözüyle/ağzıyla değil. 16 Türk Devletinin nasıl yıkıldığını da göz ardı etmeden!. Yanlışı ile doğrusu ile bu devlet bizim...Herkes mağdur, dünya daki halklar da mağdur. Bir avuç küresel güç dışında... Cari açık çözülmeden Ülkemiz de Faiz-Döviz-sermaye krizleri tartışmaları bitmez. Ha bi de kanaat çok önemli. İthale dayalı tüketimlerimizi/talebimizi bireysel olarak dijital algıya kanmadan azaltmalıyız. Kazanmadan da tüketmezsek toplum olarak işte o zaman toplam ithal talebi azalır. İhracatın her geçen yıl sa gayretle artması devam etmeli... Yoksa değil senin Babacan'ın, feriştahı gelse sorunlar yine düzelmez/refah da sıçrama olmaz- olsa da kalıcı olmaz. Hayırlı geceler herkese...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,534
     Alıntı Originally Posted by latif Yazıyı Oku
    Hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye hep hikaye
    :..........

6.  Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    Kanal isranbul yapılacak olsaydı emlak gyo şimdi çift hane fiyatlarda olurdu ,,Türkiyemizin hali ortada yabancı kaçıyor ,,bu seneki turizmde bitti tuik rakamlarına dünyayı boşverin ülke inanmıyor ,,halkta para yok iş yok emlak daire yapsa kim alacak bu faizlerden ,,merkez de para yok elin yunani angarada hava atabiliyor ,,durum bu ,,pudraci pamukçu yanmaz bez tacirleri hamamcı saunaci lar ayrı ,,,kanal istanbul trakyayi stratejik yalnızlığa itecek ,,ayrıca rusya asla istemediği durum ,,ve akp parti rejiminin mehapa ile son durumu yuzde30 larda mutlak azınlık la böyle bir proje imkansız ,,enerji bakanı hergün gaz müjdesi veriyo da manşet bilem olmuyo artık yandaş bilem inanmiyo umudu kesmiş iktidardan ,,herkes bi anda kaçacak ,,anal ıst ne dediysek o belki babacana kusmettir ,,,
    -Ayrıca havalar da iyi gitmiyor
    -Çin uydusu nereye düşecek
    -hindistan varyantından ölenleri yakınca dünya ısınır mı
    -biden habire niye düşüp duruyor
    -merkel iyileşti mi
    -babacanın onlara bir faydası dokunur mu yoksa babacan sadece ortadoğu da mı etkili
    -neden külbastı daha iyi nerede bu güveçin soğanı
    -artık sana millet sövmeye başladı işin garibi en çok da babacana kayıyorlar
    -kapa o akıldan bilgiden görgüden uzak bomboş kocaman ağzını
    -sormazlar mı erdoğana hayır diyen bu kadar kalabalık guruh babacana niye evet desin ya da babacan onlara ne verecek
    -sen milleti salak mı sanıyorsun görmüyor mu anlamıyor mu millet bu kadar kişi yani biz ekgyo da niye toplandık
    -bizi buraya tüfekle mi getirdiler
    -su birikintisi varsa illa etrafına susayanları çekecektir susayanlar varsa timsah da orada olacaktır.
    -Daha çok yazarım da yorgunum milletin sinirleri ile oynayıp milleti günaha sokma.
    -O kanal yapılırsa da amg yapılmazsa da amg. Hepsi O kanalın bütün köprülerindeki direklerin tümü içerideki ve dışarıdaki Türkiye düşmanlarına girsin.

A..............yim.deniz yatırım sal artık şu hisseyi..İnşallah çocuğundan çıkar.. milleti bitirdin

8.  Alıntı Originally Posted by geo Yazıyı Oku
    A..............yim.deniz yatırım sal artık şu hisseyi..İnşallah çocuğundan çıkar.. milleti bitirdin
    Bu deniz yatırımdaki kişiyi SPK'ya şikayet ediyoruz sonuç çıkmıyor.
    BİST bile bir adamı yakaladı ama bu SPK sadece seyirci.
    Hukuki olarak bilgili olan birisi cevaplarsa sevinirim. Bu SPK'daki bir iki kişi hakkında suç duyurusunda bulunmak istiyorum.
    Nasıl bir yol izlemek gerek.

Sayfa 86/263 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •