Sayfa 687/1001 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737787 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 5,489 - 5,496 arası.

Konu: Viop XXXII

1. Kasımda da bunu demişti şey etmemek lazım

Reuters, eski Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal'ın görevden alınmasının, Naci Ağbal'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bir sunum yaparak döviz rezervlerinin eridiğini söylemesi üzerine olduğunu ileri sürdü.

https://www.haberler.com/reuters-erd...757759-haberi/
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Reuters: "Naci Ağbal eritilen 130 milyar doları inceleyeceği için görevden alındı"

Alıntı Originally Posted by EMEKDAR Yazıyı Oku
    Ben hisselerle hiç ilgilenmezdim...
    Garan çok gündem olduğu için bakayım dedim...
    Tepki gelirmi diye düşündüm...
    Garan ın uzmanı,
    Kararanı,
    Hocam bir yorum alabilirmiyiz...
    estağfurullah.. bende herkes gibi düşüncelerimi paylaşıyorum. yani omuzuma bir görev yükleyerek yazan biri değilim. lokomotif olmasından dolayı sürekli paylaştığım için öyle algılanabilir. ama kesinlikle öyle bir şey yok, olamazda..

GARAN_ kısaca düşüncemi söyleyim. ama bu bir tahmin olur. inandığım gerçek ise garan verdiğim desteklerdirtir. tutunabilirsek ne ala, tutunamazsak yapacak bir şey yok... herkese bol şanslar
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

1700 altı topladığım ek ons pozları kapattım kar cebe diyelim şimdilik

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ereğliyi de Pırtföyümden çıkarttım, bangalar kan ağlıyor
    Şu zamanda borsa işi iş değil
    bugün garan ın başına gelen yarın ereğlinin başına gelebilü, yabancı sıra onda diyip bi satarsa üfff
    Ereğli bu yıl borsa tarihinin rekor karını getirebilir..

5.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    vadeli piyasalar APS görmek için OPEN İNTEREST indikatörünü grafiğe ilave edebilirsiniz.
    Tek sorun sadece günkük grafikte çalışır.

x30 veya x100 üzerine sadece özel formül yazılarak atılabilir.

kaybedenler kulübüne +1
    Çok teşekkürler.

Yakın vade grafiğine ekledim, ay sonları pozisyonlar sıfırlanıyor. Sanırım her vade için ayrı değerlendiriyor. Tüm vadelerdeki toplam açık pozisyonu gösteren birşey olsaydı daha kullanışlı olurdu. Yine de bu hali bile fikir veriyor.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    herkes trılc almış yatıyo
    Maşallah dediğimiz gidiyo brüt takasa almışlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Maşallah dediğimiz gidiyo brüt takasa almışlar
    Bugüne kadar yeni halka arzları en geç 7. 8. tavanda brüt takasa almışlardı. Bunun neyini beklemişler bu kadar.

8.  Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    İŞ BANKASI Piyasa Değeri 21,689 MİLYAR TL, Defter Değeri 67,776 MİLYAR TL ... Güçlü iştirakleri var...

Bu iştiraklerin en büyüğü Şişe Cam grubu. Şişe Cam'ın yüzde 50,93 hissesi İŞ BANKASI na ait...

Şişe Cam'ın piyasa değeri 22,300 MİLYAR TL defter değeri 22,194 MİLYAR TL.

İŞ BANKASININ PİYASA DEĞERİ OLAN 21,689 MİLYAR TL DEN ŞİŞE CAM PAYLARININ PİYASA DEĞERİNİN ETKİSİ OLAN 11,357 MİLYAR TL Yİ ÇIKARIRSAK ;KABACA İŞ BANKASININ BANKA KISMININ PİYASA DEĞERİ 10,332 MİLYAR TL KALIR.
    ...
    uzun zaman evvel yazmıştım, hesabın doğru ama eksik, zira iş bankasının tek iştiraki şişecam değil, halka açık olanlar ansgr- anhyt- işfin- isgyo- ismen- isgsy vs bankanın iştirak paylarının değeri iş bank'ın şu anki piyasa değerinden daha fazla.. evet daha fazla, yani bankacılık faaliyetleri eksi piyasa değeriyle işlem görüyor aslında.. ve, halka açık olmayanlar içinde milli reasürans diye bi şirket var, anadolu sigortann 10 katı falan bi değerlemeye sahiptir

isctr, bedavadan biraz daha ucuz

Sayfa 687/1001 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •