Sayfa 756/1001 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,041 - 6,048 arası.

Konu: Viop XXXII

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Bu amiraller kripto AKP li.
    Akp secmenini konsolide ediyorlar.����
    hocam bu işin şakası yok. adamların ömrü denizlerde geçmiş. ülkenin en huzurlu yerlerinden biri karadeniz, böyle işler olursa orda da huzur bozulur, doğu akdeniz gibi ege adaları gibi olur. adamlar konuşmasın da kim konuşsun. eminim başlarına gelecek belaları da biliyorlardı. bu çıkışın iktidara yarayacağını da biliyorlardı.

bu işler şakaya gelmez. karadeniz'de de türkiye'ye bir cephe açılırsa savunma harcamasıydı, diplomasisiydi, taviziydi derken astarı yüzünden pahalıya gelir. yani şunda bile seçmen konsolide oluyorsa varsın olsun zaten.

2.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Muhalefet seçim kazanmaz iktidar seçim kaybeder.
    Halk mevcut politikalardan memnun ki mevcut iktidar 18 senedir devam ediyor. 2002 seçimlerinde ak parti süper muhalefet yaptığı için mi iktidar oldu ? Yoksa mevcut iktidar çok kötü olduğu için mi ?
    Cem uzanın genç parti ile aldığı oyu paylaşmama gerek yok sanırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hocam iktidar seçimi kaybetmiste görevi devralacak aday yok. Ondan bahsediyorum bende. 2002 de seçimi kazanan parti daha yeni kurulmuş bir partiydi.Mevcuttan bıkmış halk bir umut olarak gördü. Yılların merkez sağ partilerini, rahmetli Ecevit in DSP sini bir gecede tarih yaptı. Bir umut gordu çünkü. Şimdi o umut yok. Nerede görse sarılıyor işte.Senin elinde kötü var. Önünde daha kötüsü olduğuna inandığın varsa kotuyle devam edersin. Bir tık iyi olacağına inandığın varsa hemen değiştirirsin. Hayatın her alaninda böyle değil mi?

adamlar ciddi bir durum olmasa niye bu bildirinin altina imza atsin

salak degillerdir heralde ?

kendileri hakkinda bir linc kampanyasi baslayacagjnin farkindadirlar, bunca yılın tecrubesi var

demekki bu riske deger dediler diye dusunuyorum
     Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    hocam bu işin şakası yok. adamların ömrü denizlerde geçmiş. ülkenin en huzurlu yerlerinden biri karadeniz, böyle işler olursa orda da huzur bozulur, doğu akdeniz gibi ege adaları gibi olur. adamlar konuşmasın da kim konuşsun. eminim başlarına gelecek belaları da biliyorlardı. bu çıkışın iktidara yarayacağını da biliyorlardı.

bu işler şakaya gelmez. karadeniz'de de türkiye'ye bir cephe açılırsa savunma harcamasıydı, diplomasisiydi, taviziydi derken astarı yüzünden pahalıya gelir. yani şunda bile seçmen konsolide oluyorsa varsın olsun zaten.
    yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    son dönemerdeki haftasonu atraksiyonlarından kar veya nötr çıktım.Bu sefer kuyruğu herife kaptirdik.Allahtan az longum var.Belki de bir şey çıkmaz...

Vob bu işte.Mutlaka tenhada yakalar.
    Sıfır etki, ABD 10 yıllıkları kuru etkiler... o da borsayı belki biraz negatif açtırırır..ama buna yormamak lazım.

Shortum, ama gözümü kör edecek büyüklükte poz almıyorum sonuçta.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

5.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Hocam iktidar seçimi kaybetmiste görevi devralacak aday yok. Ondan bahsediyorum bende. 2002 de seçimi kazanan parti daha yeni kurulmuş bir partiydi.Mevcuttan bıkmış halk bir umut olarak gördü. Yılların merkez sağ partilerini, rahmetli Ecevit in DSP sini bir gecede tarih yaptı. Bir umut gordu çünkü. Şimdi o umut yok. Nerede görse sarılıyor işte.Senin elinde kötü var. Önünde daha kötüsü olduğuna inandığın varsa kotuyle devam edersin. Bir tık iyi olacağına inandığın varsa hemen değiştirirsin. Hayatın her alaninda böyle değil mi?
    Bırakın bu edebiyatı. Nesi var iyi partinin, nesi var deva nın. Oy verecekseniz paşa paşa verin akp ye, ya da her şeye rağmen benim tercihim bu deyin...bu kadar muhalefet arasından oy verecek parti bulamıyorsanız, aşk gözünüzü kör etmiş demektir.

Benim gözüm kapalı, iyi parti, deva ve saadete oy veririm.. biraz zorda kalırsam, chp ve gelecek partisine de veririm, olmadı demokrat partiye bile veririm...yani alternatif çok.

Yok onun o su, bunun bu su var...yahu akp ve MHP ye bakınca, hepsi gözüme çok şirin gözüküyor...sen çık parti kur, sana da oy veririm..,yeter ki bunlar gitsin..anladın mı mevzuyu, ben böyle düşünüyorum ve en az %40 benim gibi düşünüyor.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Akp olayı bitti.Bitmeseydi ne deva kurulurdu ne de gelecek partisi,ne de imamoğlu o mükemmel seçim sürecini başarıp akp yi iki kez dövebilirdi..Ama bu hiç bir şeyi değiştirmez,işler o kadar bozuldu ki kim gelse düzeltemez.Ha kanal istanbul zırvalığından kurtuluruz o başka.

7. herkesin gözü kör olmuş,....eğer iktidarla muhalefet arasında bir tercih yapamıyorsak, kumpas devam ediyor demektir, sadece fetöcü kumpas yok edilmiş ama kumpas devam etmekte,...

basit olarak akepe ümmet üzerinden Türk Milletini konu ederken, cehepe hedepe üzerinden bunu sağlıyor,

ne oluyor ikisinde de çözüm yok,...

sonuç kumpas devam ediyor,
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

8.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    herkesin gözü kör olmuş,....eğer iktidarla muhalefet arasında bir tercih yapamıyorsak, kumpas devam ediyor demektir, sadece fetöcü kumpas yok edilmiş ama kumpas devam etmekte,...

basit olarak akepe ümmet üzerinden Türk Milletini konu ederken, cehepe hedepe üzerinden bunu sağlıyor,

ne oluyor ikisinde de çözüm yok,...

sonuç kumpas devam ediyor,
    o nedenle iç cephe sağlam olmalı, ama CB bu konuda yalpalıyor, ...örneğin Kanal İstanbul, Suriye güvenli bölge,..bunları bıraksa ümmet yerine Türk Milletine dönse iç cephe sağlamlaşır, mesela Mavi Vatan isabet ti,

tehlike büyük, aslolan iç cephedir
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

Sayfa 756/1001 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •