Sayfa 573/1002 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,577 - 4,584 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Fon katılma payları sadece Kurucu ile portföy yönetim sözleşmesi imzalamış olan yatırımcılara
    satılabilir. Fon alım satım talimatları, Kurucu. tarafından yönetilen portföylere dahil edilmek üzere
    işbu izahnamede belirlenen alım satım esasları çerçevesinde portföy yöneticileri tarafından
    verilebilir.
    Teşekkür ederim. İşin açıkçası banka banka dolaşıp , hesap hesap açmak bana göre değil. Tek bir bankadan tek bir hesaptan yönetmeyi tercih ediyorum. Kripto piyasasına bile sırf yeni hesap açma zahmeti yüzünden ve daha bir çok faktörden girmiyorum

2.  Alıntı Originally Posted by seref9 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim. İşin açıkçası banka banka dolaşıp , hesap hesap açmak bana göre değil. Tek bir bankadan tek bir hesaptan yönetmeyi tercih ediyorum. Kripto piyasasına bile sırf yeni hesap açma zahmeti yüzünden ve daha bir çok faktörden girmiyorum
    yarın sabah neo portföyü arayıp bi görüşücem bakalım. gerçekten de parayı bizim hesabımıza yatırmanız lazım felan derlerse o iş yaş benim için de. sonucu burdan yazarım.

3. Elimdeki tüm faiz bazlı fonları sattım.. Portföyü %50 hisse bazlı %50 döviz bazlı hale getirdim.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Elimdeki tüm faiz bazlı fonları sattım.. Portföyü %50 hisse bazlı %50 döviz bazlı hale getirdim.
    Döviz fonlarıniz IPV, TDG, KUB, TPL mıdır? Bir de dövizin daha gidebilecek alanı var mıdır? 9.50 yi geçer mi?

5.  Alıntı Originally Posted by ayurdakok Yazıyı Oku
    Döviz fonlarıniz IPV, TDG, KUB, TPL mıdır? Bir de dövizin daha gidebilecek alanı var mıdır? 9.50 yi geçer mi?
    Döviz fonları ile kısa vade beklentim yok. Otrta/uzun vadede en azından tl enflasyonu kadar primlenip reel kaybı önlemeye çalışıyorum.
    kub ve gbc var
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Elimdeki tüm faiz bazlı fonları sattım.. Portföyü %50 hisse bazlı %50 döviz bazlı hale getirdim.
    Hisse fonlar tarafında NNF, OPH, MAC, TKF devam ediyor musunuz sayın Hellistheothers? Yoksa burada bir değişiklik yaptınız mı?

M2006C3MG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun. İnşallah bol bol kazanırsınız.

8.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    ikisi de zirvede. dip yaptıklarında da herkes borsaya girerken sen küfürler ederek faize döneceksin muhtemelen: ) ticaretin ana kuralıdır pahalıya satarak değil ucuzdan alarak kazanırsın.

Sayfa 573/1002 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •