Sayfa 418/1002 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518918 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 3,337 - 3,344 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1. Merhaba halk bankasından yatırım hesabı açtım diğer aracı kurum fonunu alacaktım. ancak mkk sicil no yok işleminiz gerçekleştirilemedi diyor. başkada bir açıklama yapmıyor. nerden nasıl alabilirim bu sicil no yu? bankanın direkt oluşturması gerekmez mi yada talep etmesi.

2.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    üstadım iki yıl önce burak arslanın eğitimine gittiğimde bir cümleyi asla unutmamamızı söylemişti. belki de bütün eğitimin tek cümlede özeti de sayılabilecek o cümle şuydu:
    unutmayın: sizin ne düşündüğünüz değil, piyasanın ne düşündüğü önemli.
    aklımla düşündüğümde iki kere iki dört eder derim. ama piyasa isterse iki kere iki 22 eder der ve haklıdır. yok arkadaş dört eder dersem velki de o iki kere ikinin 222 dahi edişini izler, fırsatları kaçırmış olurum.
    kısa vadeciysen haklısın ama uzun vadeciysen sabır önemli piyasa eninde sonunda gerçeklere dönüyor hocam. misal rte naci ağbalı göreve getirirken yaptığım tüm pislikleri bi daha yapmıycam hukuk insan hakları geri gelecek anormaldik normalleşecez falan dedi, tuttu herkes yok borsa 2 bine uçacak yok dolar 5 lira olacak huylu huyundan vazgeçermi?

3. 11.30 da ppz satış talimatı verdim hala iletildi diyor önceden 14:30 da gerçekleşirdi,var mı bilgisi olan arkadaşlar?

4.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    kısa vadeciysen haklısın ama uzun vadeciysen sabır önemli piyasa eninde sonunda gerçeklere dönüyor hocam. misal rte naci ağbalı göreve getirirken yaptığım tüm pislikleri bi daha yapmıycam hukuk insan hakları geri gelecek anormaldik normalleşecez falan dedi, tuttu herkes yok borsa 2 bine uçacak yok dolar 5 lira olacak huylu huyundan vazgeçermi?
    zaten en büyük sıkıntımız bu. naci bey şu an devam ediyor olsaydı muhtemeldir ki 1600'ü de aşıp 1800'lere doğru yol alırdık. çünkü ortam müsayitti ama biz kendi kendimizi can evimizden vurduk. ama piyasa isterse birşeyleri bahane eder, aşağı veya yukarı götürür, takipte olmak lazım, bol kazançlar dileğiyle

5.  Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    11.30 da ppz satış talimatı verdim hala iletildi diyor önceden 14:30 da gerçekleşirdi,var mı bilgisi olan arkadaşlar?
    beraber çalıştığımız bir arkadaş ta bu gün ppz bozmuş ama halâ hesaba geçmemiş.

6. Tcd fonunun elindeki hisselerin AKD delerini inceleyince (hepsi fonların işlemleri değildir tabi ama) yükselen hisselerde yapılan işlemler sonucu maliyetlerinin yükseldiği görülüyor. Tcd de sanırım strateji değişikliği olmuş ve kötü olmuş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Fibadan bugun nzh alicaktim.
    Fiba fon alista nzh fonu yok.nzh tefasada acik.
    Mt ne ilettim o girdi denedi onun ekraninda aliniyor bende mobilde nzh yok.alamadim bende gtf aldim

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 418/1002 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518918 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •