Sayfa 287/1002 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1. Ipb yogun para girisi var. Gecen aya gore fon portfoy degeri yaklasik 2 kat artmis. Gecen ayki portfoy dagilimina gore bugun %1.50 getimesi beklenirdi. Dagilim degismis olabilir , turevde olumsuz bir durum olabilir , para girisi dengeleri bozuyor olabilir.

2. TCD fonu portföy yöneticilerinde son 1 yıl içinde bir değişiklik oldu mu acaba, bilen var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    TCD fonu portföy yöneticilerinde son 1 yıl içinde bir değişiklik oldu mu acaba, bilen var mı?

Hayır tacirler'de ve özelde tcd'de bir değişiklik yok.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Hayır tacirler'de ve özelde tcd'de bir değişiklik yok.
    Teşekkür ederim

5. Bu arada Rbh fonun yöneticisi değişmiş, daha öncede Avşar Radi Sungurlu idi, kapta belirtildiğinde göre 19/04/2021 tarihinden itibaren yerine Umut Çalım geçmiş.

Avşar Bey Takasbank Genel Müdürlüğüne atandığı için olabilir.

https://www.borsagundem.com/haber/av...-oldu/1559864#

6.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Ipb yogun para girisi var. Gecen aya gore fon portfoy degeri yaklasik 2 kat artmis. Gecen ayki portfoy dagilimina gore bugun %1.50 getimesi beklenirdi. Dagilim degismis olabilir , turevde olumsuz bir durum olabilir , para girisi dengeleri bozuyor olabilir.
    Ben de geçen ay giriş yaptım.Bu piyasada aylık %6 fena sayılmaz.Dünkü %1,50 getiri beklentiniz baya iyimser olmuş.Şuan portföydeki hisse ağırlığı %30 civarı.Kabaca thy-tav-tuprs yüzde %10ar şeklinde.Dün %0,65 gelmesi lazımdı normalde fakat birgün önce bistdeki büyük düşüşte short açmış olacaklar ki getiriyi tamamını törpüledi.Benim burada önemsediğim salı günü %3 ün üzerinde düşen borsada -%0,60 ile atlatmış olması.Değişkenler arasında en aktif yönetilen fon olduğunı düşünüyorum zira nisan ayında portföyünde hisse yoktu diye hatırlıyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by sekko Yazıyı Oku
    Ben de geçen ay giriş yaptım.Bu piyasada aylık %6 fena sayılmaz.Dünkü %1,50 getiri beklentiniz baya iyimser olmuş.Şuan portföydeki hisse ağırlığı %30 civarı.Kabaca thy-tav-tuprs yüzde %10ar şeklinde.Dün %0,65 gelmesi lazımdı normalde fakat birgün önce bistdeki büyük düşüşte short açmış olacaklar ki getiriyi tamamını törpüledi.Benim burada önemsediğim salı günü %3 ün üzerinde düşen borsada -%0,60 ile atlatmış olması.Değişkenler arasında en aktif yönetilen fon olduğunı düşünüyorum zira nisan ayında portföyünde hisse yoktu diye hatırlıyorum.

IPB nin yöneticisi tufan deriner piyasaya hakimiyeti açısından değer verdiğim bir insan,
    şu adreste https://www.youtube.com/c/IntegralForexTV bazı istisnalar dışında her hafta, piyasanın güncel durumuna ilişkin yorumlarını izleyebilirsiniz. IPB nin portföyündeki hisseler bugün güzel gidiyor bu arada.

8.  Alıntı Originally Posted by abelardousa Yazıyı Oku
    IPB nin yöneticisi tufan deriner piyasaya hakimiyeti açısından değer verdiğim bir insan,
    şu adreste https://www.youtube.com/c/IntegralForexTV bazı istisnalar dışında her hafta, piyasanın güncel durumuna ilişkin yorumlarını izleyebilirsiniz. IPB nin portföyündeki hisseler bugün güzel gidiyor bu arada.

Sayfa 287/1002 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •