Sayfa 415/1002 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515915 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 3,313 - 3,320 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

bayram tatiline riskli enstrumanlarla girmeyin.osd de risk her zaman var belli oranda.

2.  Alıntı Originally Posted by Nida Yazıyı Oku
    Gözüme çarpan bir fonu paylaşmak istiyorum. Mevcutta veya geçmişte GSP fonu bulunduran arkadaş var mı? Haziran sonunda ciddi bir düşüş yaşamış görünüyor. Sebebini bilen var mı? Kar payı ödemesi nedeniyle düşmüş ise tekrar orta vadede artma potansiyeli var gibi görünüyor. Yatırım yapma riskine değer mi sizce? Yorumlarınız ltf
    Bu fon temettü veren bir fon 1 temmuzda yaklaşık % 12 ye yakın temettü verdi fiyat ondan böyle görünüyor.
    “Vicdan insanın içindeki tanrıdır” VICTOR HUGO

3.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    bayram tatiline riskli enstrumanlarla girmeyin.osd de risk her zaman var belli oranda.
    Ya şimdi böyle söyleyince ben tedirgin oluyorum.PPZ ve OSL de bu risk var mı?

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by ayurdakok Yazıyı Oku
    Ya şimdi böyle söyleyince ben tedirgin oluyorum.PPZ ve OSL de bu risk var mı?

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    PPZ'de risk yok gibi.
    OSL riskli.
    Ben yine de portföyü değiştirmeyeceğim.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

5. Osd nin riski bilinen biseyde
    Bayram onu insanlari panikletme
    Bayrama girmeyin ne demek .ilk defami osd osl ppz nzh aliyoruz.
    Bayrama tcd gbc guh yay kub la girenler var onlar ne yapsin.
     Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. https://tr.investing.com/rates-bonds...vernment-bonds

bu gün kvb günü olabilir mi üstatlar? ziraat kvb sayfasında fon içeriğinin kısa vadeli olmasından dolayı 29 gün ile 90 günlük borçlanma araçlarından oluştuğu yazıyor. ne dersiniz?

Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Osd nin riski bilinen biseyde
    Bayram onu insanlari panikletme
    Bayrama girmeyin ne demek .ilk defami osd osl ppz nzh aliyoruz.
    Bayrama tcd gbc guh yay kub la girenler var onlar ne yapsin.

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    senden başka panikleyen yok anlaşılan ,yeni giriş ile ilgili bilgi bu.mevcut posizyonları degiştirme konusunda tavsiye verilmedi

8.  Alıntı Originally Posted by meesut Yazıyı Oku
    Bir kaç gün daha buralarda tutunup, tekrardan daha önce 3 kez kırmayı deneyip geçemediğimiz 100 günlük ortalama olan 1470'leri hacimli kırabilirsek, 1500'lere çok rahat yerleşir ve oradan yeni zirvelere çok daha rahat ilerleriz gibi geliyor. Ama dediğim gibi 1 hafta 10 gün aşaığıya sarkmadan yukarıya yönelebilirsek. Aşağıda yine 200 günlük ortalama olan 1380'ler var, bu noktaya kadar sarkmada da yukarı hikayesi bozulmamakla birlikte, yolumuz biraz daha uzar gibi görünüyor.

1380 ve üzeri 200 binlere doğru yolculukta sorun yok. 1380 altı, Allah Kerim.
    Evet 1380'lerin altını gördük, artık resmi olarak yükselen trendin dışındayız. Tüm yükselen trendleri sildim grafiklerden, yeni birşeyler söylemek lazım. Artık orta ve uzun vadede yataya sardık, kısa vadede aşağıya doğru yönelmiş durumdayız.

200 günlük ortalamalar şimdilik 1470'lerden geçiyor, buraları geçilip, tekrar aşağıya sarkılıp test edilmedikçe yükselen bir trendden bahsedemeyeceğiz. Beklentim o ki, seçim haberi gelmedikçe bu yatay alanda, 1300-1470 arası hareket edeceğiz gibi görünüyor.

Sayfa 415/1002 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515915 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •