Sayfa 21/108 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon
Arama sonucu : 859 madde; 161 - 168 arası.

Konu: QUAGR - Qua Granite

Alıntı Originally Posted by mterkan Yazıyı Oku
    NTGAZ ın 5 inci tavanı... MTRKS in 3 üncü tavanı oldu bugün. TRILC 21 tavandan sonra 2 gün öncesi itibariyle tabanlar serisine başlamıştır..
    Arkadaşım NTGAZ in 5. tavanın da haklısınız da, MTRKS in henüz 2. tavanı, TRİLC da 20 tavan yaptı 21. tavanı yapamadı maalesef! saygılarımla y.t.d.

2. 09.04.2021 Cuma işlem görmeye başlıyor.

3. halka arz olan hissenin ilk işlem gününde lotlarını satan insanlar neyin kafasını yaşıyor? bunu neden yapıyorlar sizce?

4.  Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku
    halka arz olan hissenin ilk işlem gününde lotlarını satan insanlar neyin kafasını yaşıyor?dp bunu neden yapıyorlar sizce?
    İlk gün satılan lotlar aracı kurumların halka satmadığı kendilerine ayırdığı hisseler olabilir mi

5.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    İlk gün satılan lotlar aracı kurumların halka satmadığı kendilerine ayırdığı hisseler olabilir mi
    Neden hep 11-11-11-11 diye satsınlar ki o zaman?

6. Bunu çok merak ediyorum. İlk günden satan varsa yazsın lütfen, amaç nedir? Gerçekten 1 bir sıgara parası bana yeter mi diyorsunuz?
     Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku
    halka arz olan hissenin ilk işlem gününde lotlarını satan insanlar neyin kafasını yaşıyor? bunu neden yapıyorlar sizce?

7.  Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku
    halka arz olan hissenin ilk işlem gününde lotlarını satan insanlar neyin kafasını yaşıyor? bunu neden yapıyorlar sizce?
    piyasaya güvenmiyor olabilirler
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı içerisinde değerlendirilemez yatırım tavsiyesi içermez yatırım tavsiye niteliği taşımadığından Yatırımcı profilinize uymayabilir. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Qua Granite, 9 Nisan'da düzenlenecek Gong Töreni'nin ardından son 3 yılda halka arz edilen şirketlerin en büyüğü olarak BİST Yıldız Pazar'da 16.46 TL fiyat ve "QUAGR" koduyla işlem görmeye başlayacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 21/108 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •