Sayfa 72/77 İlkİlk ... 22627071727374 ... SonSon
Arama sonucu : 616 madde; 569 - 576 arası.

Konu: TUREX - Turex Turizm A.Ş.

1. Nuhcm örneğinde olduğu gibi değerlemeler brüt kardan düşmüş..
    Benim burada ağırlığım %100 idi..
    Temel anlamında çok emin olduğum hissede içime sinmeyen bir takım olaylar yaşadık ve ağırlığımı azalttım..
    Pozisyonum kendimce bir yekün ile devam ediyor..
    İstedikleri malları aldılar ve canlandırdılar tahtayı ama hala ağırdan almaları ilginç..
    60 milyon para bağladılar ve bu malı çıkmak için sert hareket yaparlarsa hiç şaşırmam..!
    Taşımak da fayda olabilir kısada..
    Bol kazançlar..

2.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Nuhcm örneğinde olduğu gibi değerlemeler brüt kardan düşmüş..
    Temel anlamında çok emin olduğum hissede içime sinmeyen bir takım olaylar yaşadık ve ağırlığımı azalttım..
    İstedikleri malları aldılar ve canlandırdılar tahtayı ama hala ağırdan almaları ilginç..
    60 milyon para bağladılar ve bu malı çıkmak için sert hareket yaparlarsa hiç şaşırmam..!
    Bol kazançlar..
    valla hocam artık bir hareketin gelmesi lazım diye düşünüyorum. bakalım bu hafta mı gelecek gelecek hafta mı? yoksa daha da süründürürler mi bizi? hayırlısı diyelim.

3.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Nuhcm örneğinde olduğu gibi değerlemeler brüt kardan düşmüş..
    Bol kazançlar..
    hocam senı malları alıpmı hareket ettı bunlar yıne

4.  Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    valla hocam artık bir hareketin gelmesi lazım diye düşünüyorum. bakalım bu hafta mı gelecek gelecek hafta mı? yoksa daha da süründürürler mi bizi? hayırlısı diyelim.
    Ben yuruyecegini dusunuyorum zaten hissenin, kalsaydim kazanci bilemem ama en azindan para kaybetmecegimi biliyordum ucuz cunku. Kaldi ki gectigim kagit kisa vadede daha potansiyelli degil. Sembolik olarak bir miktar biraktim turexten bakalim nereye gidecek o.

Sadece tahta sahibinin ahlakini sevmedim, tam borsa oynamak dedikleri tipte hisse hareketleri :D yillarin borsacisi falan degilim tabi ama boyle seyleri patrondan habersiz yaparlar mi bilmem. Ben halka arzina da girmistim bunun, halka arzi bile yasak olmasina ragmen aciga satisla baslamisti -_- yoksa sahsen temelinden eminsem genelde fazla da kazanmayivereyim kafasindayim; temettu yatirimiyla baslamistim zaten borsaya.

Patron benim icin onemli ya, gecmiste de bir hisseyi almak icin arastirma yaparken patronun magazin sayfalarinda mankenlerle tuhaf haberleri var diye almamistim :D

5.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    hocam senı malları alıpmı hareket ettı bunlar yıne
    Bilerek verdim ki gitsin diye ama başka yerden güzel kazandım..
    Düşüşlerde alacağım hisseler için pozisyon ayarlaması yaptım bugün de..

6. bugün mü yapacaksın hareketini yoksa haftaya mı bırakacaksın merak ediyorum, yoksa ikili tepe meselesini bahane edip tekrar mı aşağıya gideceksin? enflasyon oranının üstünde aldığın işleri ne yapacağız acaba?

7. Arkadaşlar ben de Cuma günü malın çoğunu sattım. Az bir miktar tutuyorum. Çok bekletti. Biz olmadan gitmek istiyorsa gitsin. Kalan arkadaşlara bol kazançlar diliyorum. En azından zarar etmedik kaybettiğimiz zaman oldu.
    "Boğa piyasaları kötümserlikle doğar, şüphecilikle büyür, iyimserlikle olgunlaşır, coşkuyla ölür”

8. bu hafta yüzümüzü kara çıkarma turex. endeks zirve tazeliyor, çöp kağıtlar nerelere gidiyor, buralarda durmak sana yakışmaz

Sayfa 72/77 İlkİlk ... 22627071727374 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •