Sayfa 76/88 İlkİlk ... 2666747576777886 ... SonSon
Arama sonucu : 697 madde; 601 - 608 arası.

Konu: AYDEM - Aydem Yenilenebilir Enerji A.Ş

Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar! Yekdem'den belirtilen şirketlerle ayrılmasını olumlu olarak görüyorum.Düşüncesi olan var mı ?
    AB ye doğalgaz boru hattı gibi,,satış için bir enerji koridoru açılsa,yekdem e mecbur kalmaz.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Patronun yerinde olsam,aydem enerjiyi grup şirketlerinden solar enerji ile birleştirir,woltran oluştururdum.
    Bu durumda aydem gücüne güç katmış olurdu.
    Müthiş bir hikaye olurdu,borsada ses getirirdi.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3. İletim sistemi baglaniyordur bence Avrupa ya.

Alıntı Originally Posted by denizlilicive Yazıyı Oku
    İletim sistemi baglaniyordur bence Avrupa ya.
    https://www.usakport.com/sirketler/u...yor-h9677.html

Türkiyenin en büyük gücünden bahsediyor,yalan değil,şaka değil,palavra değil,
    durur durur,birden roket olur,kimse anlayamaz.
    Yatırım yapan sasa yı nerelere uçurdular,bu da bir başlamaya görsün,birden herkesin ağzında aydem oluverir.
    2023 sonuna kadar kapasiteyi %387 artıracağız diyor.Bunun ne demek olduğunu yatırımcılar çok iyi bilir.
    Satma sıkıntısı olur mu,asla olmaz,
    çürümez,bozulmaz,kokmaz,stok fazlalığı kesinlikle olmaz,çünkü hayatımız enerji.
    Arz sıkıntısı var,talep çok.,,önümüzdeki yıllar,arabalar hibrite dönünce,talep daha da artacaktır.

5. Yüzde 387 değil sayın hocam 38.7 hesabiniz çok gerçekçi değil. İyi kısmı yağmura bağımlılık azalacak. Çeşitlendirmek önemli baya.

6. Uşak santralleri, 60 dan üçyüze çıkacak hadise bu kadar. bunu uşak artışı %387 olsa ne olur, olmasa ne olur.
    Haddini aşan, zıddına döner.

7.  Alıntı Originally Posted by BABA Yazıyı Oku
    Uşak santralleri, 60 dan üçyüze çıkacak hadise bu kadar. bunu uşak artışı %387 olsa ne olur, olmasa ne olur.
    1 yılda yaptığı yatırım neredeyse gwind kurulu gücü kadar az mevzu değil çok çok olumlu tek yanlış nokta ges nisan gibi verim almaya başlarsın res 12 ay verim alırsın bizimkiler res önce bitireceğine ges önce bitirdi 3 ay favök 0 katkı verecekler tamamen planlama hatası res bitirse hemen taksimetresi çalışmaya favök üretmeye başlayacaktı ges için ikinci çeyreği bekleyeceğiz

8. İhtiyaçları öncesinden görebilme yetkinliğimiz, bugün ve gelecek için her zaman daha iyisini*arama motivasyonumuzla, Türkiye’nin ilk ve tek yerli güneş hücresini üretiyor, ülkemiz enerji*sektörünün yerli ve milli teknolojilerle büyümesine katkı sağlıyoruz.*

Sürdürülebilir üretim anlayışımız, yenilikçi bakış açışımız ve Ar&Ge’ye yaptığımız yatırımlar*sayesinde Türkiye’yi yenilenebilir enerji konusunda yeni bir döneme taşıyan yerli hücre*üretimi projemizi TÜBİTAK - Milli Güneş Enerjisi Santrali Geliştirilmesi Projesi (MİLGES)*kapsamında yürütüyoruz. Türkiye’nin ilk ve tek yerli güneş hücresi yatırımımızla ülkemizde*fotovoltaik temelli güneş enerjisi santrali ekipman ve ihtiyaçlarının geliştirilmesini, dış*pazarlara ihraç edilmesi için gerekli altyapının oluşturulmasını amaçlıyoruz.

Yerli güneş hücreleriyle ürettiğimiz paneller ile Şanlıurfa – Ceylanpınar’da bulunan Tarım*işletmeleri Genel Müdürlüğü’nde (TİGEM) 6 MW kapasiteli Güneş Enerjisi Santrali kurduk.

Aynı zamanda Türkiye’nin en büyük güneş paneli üretim tesisleri arasında olan Parla Solar, 33*bin m2 üzerine kurulu alanda, yıllık 300 MW üretim kapasitesiyle 600 bin adet panel*üretmekte.

*

www.parlasolar.com.tr

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 76/88 İlkİlk ... 2666747576777886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •