Sayfa 186/997 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286686 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: Viop XXXIII

1. Osmanlı döneminde eğer fırsatları olsa ermenilerin katliamın alasını yaparlardı. Ellerine geçtiği ilk fırsatta da yaptılar zaten. Bundan sebep de tecrit edildiler. Belki o dönemde yapılması gereken en doğru şey hepsini öldürmek olurdu. Ama bizim masum insanları katletme gibi bir hareketimiz olmamıştır. Yahudiler de vardı o dönem niye onlar tecrit edilmedi sürülmedi. Adam gibi duranlara zarar görmedi. Ama ülkenin durumunu fırsata çevirip düşmanlar ile işbirliği yapıp hainlik peşinde olanları ya denize döküldü ya da tecrit edildi. Biz tarihte hiç zulmeden olmadık. Kimsenin namusuna göz dikmedik. Bunun en güzel örneği İstanbulun fethidir. Ama arkadan da hainlik yapanlar Türk ün gücünü görmüşlerdir.

2. Türk kelimesini küçük harfle yazan arkadaşlar. Birine dikkat ettim baya geriye kadar da okudum özellikle Türk kelimesi küçük ermeni kelimesi büyük hayırdır.

3. Şimdi biden soykırım derse ve

Türkiye de buna karşılık İncirlik’i kapatma kararı alırsa

kim karaları bağlar?

Biraz özgüven... keremalkme rağmen... ))

Haber 7 bile yazdıysa ates olmayan yerden duman cıkmaz fakat cnn turk muhabiri sadece politik bir soz olacagını suclayıcı ifade olmayacagını tek taraflı ve devam eden mahkemeleri de etkilemeyecek bir acıklama olur yazdı twitterda.Fakat son dakika hersey degisebilir bştmeden bitmez

5. ABD ve bidenle aramız kötü. Adam soykırım dese ne demese ne. Ama bunun arkası gelecek. Ama İngiliz ve Ab bizi silme eksen kaymasına itmesine izin verirler mi. Türkiye nin Rusya ve Çin ile birlikte hareket etmesi İran'ı güçlendirir. İsrail'i sıkıntıya sokar. Biz olmazsak Ortadoğu da ABD nefes bile alamaz.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Türk kelimesini küçük harfle yazan arkadaşlar. Birine dikkat ettim baya geriye kadar da okudum özellikle Türk kelimesi küçük ermeni kelimesi büyük hayırdır.
    Sizde konuya dikkat çeekrken hata yapıyorsunuz Türk te Ermeni de büyük harfle yazılır. Türkçenin genel kuralı ama ben bile yazarken çok dikkat etmem büyük mü yazmışım küçük mü yazmışım diye.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Biden çok ileri gidemez. Şayet bizi kaybederse İsrail de zarar görür. Yahudi lobisi buna engel olur. Karşı blokta yer alan bir Türkiye İran'ın güçlenmesine nükleer silaha daha da çabuk ulaşmasına İsrail'in zarar görmesine sebep olur. Bedavaya inzibatlik bekçilik yapıyoruz. Ha adım atar bu Erdoğan'ı güçlendir.

8. ABD Biden soykırım vs kararı zayıflamış RTE için can simidi olur.

Sayfa 186/997 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •