Sayfa 599/997 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 4,785 - 4,792 arası.

Konu: Viop XXXIII

1. Mehmet Ağar eski demokrat yada doğru yol partisi kökenli Soylu da akp ye geçmeden önce demokrat parti genel başkanı idi. Ağarin oğlu da akp Elazığ milletvekili oldu. Ağar akp döneminde cezaevinde yattı. Şuan ortada dolaşanlar Soylu ve ağar ilişkisi. Soylu bir önceki kapanmadan direkten döndü. Damat bunu yiyecek. Kayınpederi de aynı düşüncede. Tek sorun akp tabanı ve MHP tabanı bunu seviyor. Bu sebeple bunu iyice itibarsizlaştırılarak istifa ettirmek yada MHP nin oluruyla görevden almak. Bundan sonra da ağari götürürler. Yoksa sosyal medya dan ya yayın yasağı gelirdi. Pelikancilar soylunun üstünde tepiniyor. Muhtemelen de bu işin içinde başkaları da var parti içi genel bir savaş döküm çıkmasın diye nasıl ve kimi yiyeceklerinin planı yapılıyor.

2.  Alıntı Originally Posted by cokısacı Yazıyı Oku
    Yok iyiki kapalıyız felan filan

Kapalıda olsa açık ta olsa artık global anlamda trend döndü pazartesi eze eze satacaklar
    Bundan sonra global anlamda mesele enflasyon u konrtol altında tutabilmek(gerçi fakirler bilmiyor gelsinler fed başkanları külliyede ders alsınlar faiz sebepep enflasyon sonuç öğretelim fakirlere)

Artık bol para devri bitti
    Riskli varlıklardan çıkış olacak
    Faiz artırımları icab edecek vs vs

Bizde durum güllük gülistanlık no problema
     Alıntı Originally Posted by cokısacı Yazıyı Oku
    Aha yazıyorum
    154800 den shortladım ki
     Alıntı Originally Posted by cokısacı Yazıyı Oku
    Vix
    Btc
    Şu an güzeller

İlk hareket gep olagelmişti
    Bayramdan önce yazdım
    Hala aynı düşencedeyim
    Yukarı sürüp ters pozdakileri patlattıktan sonra su akar yolunu bulur

3. RTE daha önceki 18-24 Aralık rıza Zarrab olayını fetoye giydirerek bir şekilde halkı ikna ederek az hasarla çıktı. Bu sefer oluk oluk sıkıntı var ve parti günden güne eriyor. RTE bunun bedelini siyasi olarak ödemez. Parti dibe doğru giderken birilerinin kellesini kolunu bacağını keser.

Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    coıncıler........koyunları kaybettı bu aralar 2 haftada yuzde 40 batcoın
    koyunlara bişicik olmaz. Zaten hayal ürünü

5. coincilerin içinden geçmişler....

krdmd eregl shortlar iş yaparmı benim yarın ne dersiniz?

6.  Alıntı Originally Posted by cokısacı Yazıyı Oku
    İlk hareket gep olagelmişti
    Bayramdan önce yazdım
    Hala aynı düşencedeyim
    Yukarı sürüp ters pozdakileri patlattıktan sonra su akar yolunu bulur
    Bayramdan önce sort açmıştım haftalık kendimi degerlendiririm10 bin kardan 5 bin zarar yazmıştım. Dün xx adet 1870 ten ve 1554 ten ten sort açtım piyasa yarın da böyle devam ederse geçen haftanın farkını çıkarabilirim.

7.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku

duygularımıza tercüman olmuş bir manşet. malum zatın son günlerdeki bir cümlesine ("hakkınızı helal edin") gönderme de oldukça manidar burada..
    Yerden göğe haklısınız. "Duygularımıza tercüman olmuş bir manşet"

Hakkımız Ata'ma helal olsun.
    Bundan doğal bir şey olamaz zaten.
    Peki ya, Ulu Önder hakkını bize helal eder mi ?
    Sadece sesli düşünüyorum ! Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!!

8. Borsada az parayla beş hisse de azar azar alıp satarak para kazanabiliyorum. Günlük hisse taşıma yok. 10 kademe derinlik ve anlık veri ile. 20 bin TL' portföy aylık 20 milyon hacim aylık %30 getiri hedefi tutuyor. 50-100 bin portföy ile aynı performansı alamadım hatta %5-10 bile olmuyor. Portföy çok olduğunda aynı hisse de daha fazla lot alırsam devre kestiriyor robot var. Hisseler günlük %2,5-5 marj ile hareket ediyor.

Sayfa 599/997 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •