Sayfa 261/368 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon
Arama sonucu : 2944 madde; 2,081 - 2,088 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Hocam, boş ver bu adamı. Adam hissesi olmayanlar için yazıyorum dedi.
    Yalan ve yanlış paylaşımlara tahammülüm yok...Doğru ne ise o yazılmalı üstadım. Mücadeleye devam...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    malsız çulsuz ama yakın izlemede..
    an itibarı ile mal bende, para palada.. günlükteki 18.62 haftalıktaki 18.53 birbirine çok yakın.. olakı yukarı bir hamle yaparsa diye az alıp sıraya girdim..4 gün boyunca barları boncuk gibi dizdi.. bu dizilişi pek sevmesem de kısa da görüntü daha güzel oldu..çarşamba perşembe niyetini öğreniriz..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    an itibarı ile mal bende, para palada.. günlükteki 18.62 haftalıktaki 18.53 birbirine çok yakın.. olakı yukarı bir hamle yaparsa diye az alıp sıraya girdim..4 gün boyunca barları boncuk gibi dizdi.. bu dizilişi pek sevmesem de kısa da görüntü daha güzel oldu..çarşamba perşembe niyetini öğreniriz..
    Hayırlı olsun hocam
    Uzun zamandır izliyorum ilk defa kalın alıcılar geliyor aşağı bırakmıyorlar satışlar hemen karşılanıyor,gidişatta bir değişiklik olma ihtimali var.
    19 üstü hareketler hızlanıp çarşı olumlu karışabilir
    An itibariyle sabah 200 bin lot alımda başlayan bofa 578.000 lot satışta oyak 625 bin lot alımla bu satışlardan fazlasını karşılamış.
    Bol kazançlar herkese

Alıntı Originally Posted by Kandinsky Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun hocam
    teşekkürler sn Kandinsky, 19.03 geçilmeden bir şey söylemek çok zor.. hatta geçildikten sonra da zor..
    izleyip göreceğiz..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5.  Alıntı Originally Posted by Kandinsky Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun hocam
    Uzun zamandır izliyorum ilk defa kalın alıcılar geliyor aşağı bırakmıyorlar satışlar hemen karşılanıyor,gidişatta bir değişiklik olma ihtimali var.
    19 üstü hareketler hızlanıp çarşı olumlu karışabilir
    An itibariyle sabah 200 bin lot alımda başlayan bofa 578.000 lot satışta oyak 625 bin lot alımla bu satışlardan fazlasını karşılamış.
    Bol kazançlar herkese
    Bofa 905.000 lot satışta
    A1 760.000 lot satışta
    İnfo 876.000 alış
    Oyak 846.000 alış

Bofa Alıma dönecek mi cuma günü gibi bakalım
    18.59 anlık fiyat

6. Binho ve agrot ne hisseymis bir haber attılar 10 tavan oldu

7. Cvk maden haberi atti cuma akşam bugün tavan. Reeder öyle. Bizim de haberler İns prim yapar

8. 18.7 görünce alacağız demiştik aldık

Sayfa 261/368 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •