Sayfa 171/373 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon
Arama sonucu : 2983 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Kandinsky Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun.
    Ak yatırım tek büyük alıcı 19.12 de 1,5 milyon lot alıcıydı.Halkyatırım günlerdir ufak ufak topladıklarını tek kalemde verdi.
    18,20-25 lerde artık hiç satış gelmeyince dibi gördük diye aldıklarını düşünüyorum.
    Bakalım yarın ne olacak alımlara devam mı satış mı?
    Hatırım tavsiyesi değildir.
    Birkez de böyle deneyelim dedim. Kademeler bomboş 18.57ye kadar. Ak yatırımın aynısını halk yapmış heyecan yapmistik. Aynen iyi almış ak. Yabancılar son and alım yaptı Cwene Gesan ve Cante de. Cwene almadigima üzüldüm kap geldi. İns elimizde kalan cante yüz güldürür artık ama umut var mı ? Emin değilim

2. Tahmin ettiğim gibi 19 üzeri sat 18.5 civarı topla. Çok basit bir teknik )) ve hep tutuyor Az aşağı gel de dün kapanışta berdiklerimizi geri alalım kanka

3.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Tahmin ettiğim gibi 19 üzeri sat 18.5 civarı topla. Çok basit bir teknik )) ve hep tutuyor Az aşağı gel de dün kapanışta berdiklerimizi geri alalım kanka
    Tebrikler düşündüğünüz gibi oldu.
    Halk da dün sattığının 500.000 lotunu geri yerine koydu bile.
    Ne güzel para kazanıyorlar ya milyon milyon lotları satıp aşağıdan alıyorlar.
    Yukarı sürecek olanlar da kendileri zaten.

4. Bunun tek tehlikesi aşağıdan nasılsa alırım algısı oluştu
    Birgün yukarı sürecekleri zaman verip de geri alamamak kötü olur

5.  Alıntı Originally Posted by Kandinsky Yazıyı Oku
    Bunun tek tehlikesi aşağıdan nasılsa alırım algısı oluştu
    Birgün yukarı sürecekleri zaman verip de geri alamamak kötü olur
    Öyle de adam bunu 10 kez yapıyor. Yzude 2-3 vursa yüzde 20-30 yapar. Ki o arada mutlaka fırsat verir agresfilikten anlaşılır diye düşünüyorum. Yani soluksuz tavan serisi yapmaz bu çünkü sürekli üç besin hesabini yapıyorlar ,ha zaten onun için de yüzde 40-50 yapcam, ya tutarsa .. İns uçar da kalan yarısı gitsin ;)))

6. SPK yı bu sefer kutluyorum dogru iş yaptiklari icin cante ve odaşdaki çakallarin 21,60 ortalama ile.sattiklari mallari 8..9..10..13..15.lerden alirim tahsisli parasinida boylelikle cikaririm hesabina en azindan ket.vurduğu icin..simdi şartlı onay verdi satmaya başladigin ilk fiatdan aşagi olmamak uzere geri alima ve bedelli artirima onay verdi..çakal odal çakal termik sizi..bu ulkenin civisi cikmistir borsanin da tahtasi yokki civisi ciksin
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

7. kap geldi yorumlarmısınız

beklenmedik yerden geldi. Biraz hazmedip okuma yapmam lazim, bisi soylemek icin.

Ama ilk bilgisiz izlenimim sapkadan tavsan cikti gibi duruyor.

Sayfa 171/373 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •