Sayfa 217/361 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon
Arama sonucu : 2883 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. İyi de, burası CANTE başlığı ODAS ne alaka ?...Biri de gelmiş BRKSN başlığında KCAER pazarlaması yapıyor. Yönetim de ses çıkarmayınca İnvesting'e çevirdiniz burayı. Kriptocular nerede, çağırın onlar da gelsin 1-2 kelam etsinler.

Bu nedir yaw !...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    6 aralıkta ODAS yönetimi hisse geri alım kararı aldı...

--hisse 10.11 lira idi....22 martta 8.13... bu sürede endeks 78.55 den 7.55 e düşmüş...
    22 mart sehven yazıldı; doğrusu 22 aralık olacak; özür...

3. Sn.Ft-2 evet yanılmışim sizi cihanpehlivani nick'li kişi ile karıştırmışim çok zaman geçti malum hakkınızı helal edin kusura bakmayın.

Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Sn.Ft-2 evet yanılmışim sizi cihanpehlivani nick'li kişi ile karıştırmışim çok zaman geçti malum hakkınızı helal edin kusura bakmayın.
    --önemi yok, ben tahmin etmiştim...sonradan hatırlarsınız, düzeltirsiniz diye düşündüm...uzayınca mecburen düzeltmek zorunda kaldım.

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    İyi de, burası CANTE başlığı ODAS ne alaka ?...Biri de gelmiş BRKSN başlığında KCAER pazarlaması yapıyor. Yönetim de ses çıkarmayınca İnvesting'e çevirdiniz burayı. Kriptocular nerede, çağırın onlar da gelsin 1-2 kelam etsinler.

Bu nedir yaw !...
    --ODAŞ, CANTE ye 1.5 milyara yakın borç vermiş gözüküyor; bu borcu nasıl vermiş...nereden kazanmış da vermiş onu bulmaya çalışıyorum...

--CANTE nin en büyük ortağı ODAŞ...PRKME ve TATEN i yazsam haklı olabilirdiniz; o da belki...

7. Adamlar bir yerlerden bulmuş vermiş. Finansallar bağımsız denetim ve SPK onayından geçmiş... Konu kapanmış...Sorun ne ? Valla, bunaldık bu saçma sapan mesajlardan...Git ODAS başlığındaki üstadlara sor nereden bulmuşlar bu parayı diye, bize niye soruyorsun !!!
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Alıntı Originally Posted by hissedarxd Yazıyı Oku
    adamlar bir yerlerden bulmuş vermiş. Finansallar bağımsız denetim ve spk onayından geçmiş... Konu kapanmış...sorun ne ? Valla, bunaldık bu saçma sapan mesajlardan...git odas başlığındaki üstadlara sor nereden bulmuşlar bu parayı diye, bize niye soruyorsun !!!
    --size sorduğumu nereden çıkardınız ki?...ayrıca, SPK onayı diye bir şey yoktur...

Sayfa 217/361 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •