Sayfa 216/368 ÝlkÝlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon
Arama sonucu : 2944 madde; 1,721 - 1,728 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1. Hazirun vs KAP bildirimi...

Olaðanüstü genel kurul Hazirun cetvelinde ODAS paylarýnda bir alengir yok, tam da KAP açýklamasýndaki gibi. Tahsisli öncesinde satýlan 204 milyon lot ise yeþil kutucuklu "Diðer" hanesinde gözükmekte ancak genel kurulda ne asaleten ne de vekaleten tek bir lotu bile temsil edilmemiþ. Þaka maka mevcut sermayenin yaklaþýk % 23'ü...

Þubat genel kuruluna göre CITI takasýnýn biraz arttýðý görülmekte. Yaklaþýk 18 milyon lot. Bunda da bir katakulli yok çünkü Burçak ve Deniz'in e-imzalarý var hazirun cetvelinde. Her ikisi de yabancýlarýn TR'deki temsilcileri, bütün toplantý tutanaklarýnda görebilirsiniz bu isimleri.

Sonuç olarak, ben iddiamý devam ettirmekte kararlýyým. Þayet ODAS yönetimi tahsisli yolu ile alýnan 138 küsur milyon lotu birilerine sattýðý anda eðer bu alanlar o 204 milyon lotun (geride hesabýný yapmýþtým öncesinde de ellerinde mal var) sahipleri ise þirket el deðiþtiriyor. Bu genel kurulda bunca lotun gizlenmesinden çýkardýðým sonuçtur ve asla yatýrým tavsiyesi deðildir.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiðinizde ortadan kaybolmayan þeydir.

2. Uzun vadeli logaritmik grafik ile 1-2 oynama yapýnca bu þekil çýktý... Sarý renkli düþen trend çizgisi ile ortalamalar birbirine temas etmek üzere hatta hisse (minimum) 18-19 civarý kalýrsa 2 hafta sonra ortalamalar düþen trendi kýrmýþ olacak...Benden bu kadar...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiðinizde ortadan kaybolmayan þeydir.

Alýntý Originally Posted by Hissedarxd Yazýyý Oku
    Anlamadýðým...Bu kadar haber hele de Venezuela petrol haberi (boru mu yaw, millet bunun için savaþýyor) ile "isteselerdi" zaten diplerde olan kaðýdý kolaylýkla MAL YIKACAK rakamlara getirirlerdi. Ama yapmadýlar ??? Þaþýlacak bir durum.
    Altýn haberi gibi olmasýndan korktular,,þirketin bu konu ile ilgili,kafalarda soru iþareti býrakmayacak þekilde geniþ açýklama yapmasý gerekir.Ancak o zaman tereddütleri giderebilir.
    Yatýrýmcýlar,þirketin konuyla ilgili arkasýnda durduðunu görmek istiyorlar.
    YORUMLAR TAVSÝYE NÝTELÝÐÝ TAÞIMAYIP YATIRIM DANIÞMANLIÐI KAPSAMINDA DEÐÝLDÝR. YATIRIMCI PROFÝLÝNÝZE UYMAYABÝLÝR.

4. Teþekkürler. Ben bunu not aldým. Tarih tekerrürden ibarettir derler. Bekleyip, görelim...

Alýntý Originally Posted by Fýght clup Yazýyý Oku
    Bu bilmiþ arkadaþ Banvit topiginde yazarken sene 2014, tabi bizde çok tecrübeli deðiliz her sakalliyi dedemiz sanýyoruz, çarþaf çarþaf en az 7 ay yazdý, milletin öyle bir migdesini buoandirdiki birisi evime tavuk bile almiycam okadar midem bulandý demiþti. Sonra ne mi oldu hop bir haber yabancýya satýldý Banvit,x20 yapmýþtý ve þuan ki fiyat ortada. O yüzden onun burda yazmasý beni acayip mutlu ediyor indikatörüm
    Dil aslandýr, yatar eþikte...

5. Benim grafiðimin logoritmiði. Gerçi bir arkadaþ çöp demiþti. Sonuçta en basit grafikler, en doðruyu söyler...

Alýntý Originally Posted by Hissedarxd Yazýyý Oku
    Not olarak ben grafik paylaþtým, sistem deðil. Ýkisi farklý þeyler...
    Dil aslandýr, yatar eþikte...

Alýntý Originally Posted by Fýght clup Yazýyý Oku
    Bu bilmiþ arkadaþ Banvit topiginde yazarken sene 2014, tabi bizde çok tecrübeli deðiliz her sakalliyi dedemiz sanýyoruz, çarþaf çarþaf en az 7 ay yazdý, milletin öyle bir migdesini buoandirdiki birisi evime tavuk bile almiycam okadar midem bulandý demiþti. Sonra ne mi oldu hop bir haber yabancýya satýldý Banvit,x20 yapmýþtý ve þuan ki fiyat ortada. O yüzden onun burda yazmasý beni acayip mutlu ediyor indikatörüm

benim ilk yazým 19 mart 2015...2014 deðil...ben bu hissede olumlu taraftaydým... figtclub da benim destekçim idi...baþkasý ile karýþtýrýyor sanýrým...

https://www.hisse.net/eforum/archive...3115-p-20.html

HÝSSE BAÞINA 11,51 TL

Sözleþme’de satýn alma bedeli hisse baþýna 11,51 TL olarak belirlenmiþ olsa da anýlan tutar Sözleþme’de belirtilen ABD Dolarý/Türk Lirasý döviz kuruna göre ABD Dolarý üzerinden yapýlacak olup, Rekabet Kurulu izni ve Sözleþme’de belirlenen diðer gerekli ön koþullarýn saðlanmasý akabinde hisse devrinin yapýlacaðý tarih itibariyle gerçekleþtirilecek ve Banvit'in 2016 yýlý performansýna baðlý fiyat uyarlamalarýna tabi olarak deðiþebilecektir.

yazdýðýmda fiyat 2.5 liraydý....piyasa deðeri 250 milyon lira idi... 11.50 fiyattan satýldý...tam isabet...

...,,

fýght clup
    26-03-2015, 13:58
    Sn ft2 cepten girdiðim için itibar veremiyorum, vermiþ sayýn�� birde cihanpehlevi nerde yine kodestemi, onsuz tadý yok topiðin, korkmuyoruz yeteri kadar, gel korkut bizi sevgili dostum����

fýght clup
    23-03-2015, 00:41
    Sayýn Ft-2 çok faydalý bilgi dolu paylaþýmlarýnýz için çok teþekkürler, bu arada cihanpehlevi dostum nerde��������?

fýght clup
    29-03-2015, 12:16
    Sn ft-2 paylaþýmlar 10 numara teþekkürler, mýsýr ve soya fasulyesi fiyatlarý dipte, hissemizde dipte�� burada pozitif uyumsuzluk var, bu hafta d*****n kuyruðu kopar.
    Son düzenleme : ft-2; 24-12-2023 saat: 00:40.

6 aralýkta ODAS yönetimi hisse geri alým kararý aldý...

--hisse 10.11 lira idi....22 martta 8.13... bu sürede endeks 78.55 den 7.55 e düþmüþ...

ODAÞ ýn yasal kayýtlara göre karý
    2013=20 milyon
    2014=36 milyon
    2015= (-14 milyon zarar)
    2016=(-7 milyon zarar)
    2017=(-6 milyon)
    2018=(-54 milyon)
    2019=(-9 milyon)
    2020=(-215 milyon); (-171 milyon CANTE nin zararý)
    2021=266 milyon;.... (-681 milyon CANTE nin zararý)
    2022=86 milyon;..... 1.370 milyon CANTE nin karý

*0.5 in üzeri yukarýya, altý aþaðýya yuvarlandý. paranteze alýnan yýllar zarar

Sayfa 216/368 ÝlkÝlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •