Sayfa 364/377 İlkİlk ... 264314354362363364365366374 ... SonSon
Arama sonucu : 3015 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Vosbaga Yazıyı Oku
    Herkeze slm egeduk kardeş, sana ve göstermiş olduğun, azime hayran, kaldım 1 yıldır bu hissedeyim, takı, bölünmeyi yaşadığmdan beri maliyet, 17.70 küsür dü ben yukardan, 29.75 den satıp tekrar almıştım, düşüşe başladığından beri, maliyetim şuan kaç açıkcası bilmiyorum tek bildiğim epey yüklü lotum olduğu bakalım bu bekleyiş neye evrilecek
    Bu sabır ne ki üstadım. Hisse toplamaya daha Şubat’ta başladım. Kenarda hep nakitim var. Düştükçe toplarım. Sıkıntı yok.
    2013 yılında bir Kağıt almıştım. Tam 5 yıl süründürdü. Aynı şekilde düştükçe ekledim. Altıncı yıl bir roketledi ki dillere destan. Döviz bazında müthiş bir getiri elde etmiştim. Şimdi sırada bu var kısmetse. Tahtacı lotları elbette tek tek sayıyor, ona göre strateji uyguluyor ama fark etmez benim için.
    Onlardan daha sabırlı olunca zorunlu olarak kazanan oluyoruz.
    Denem o ki; yüksekse de işime gelir düşse de.

2. Arkadaşlar 2023 yurt içi satışları kötü geldi sebebini bilen var mı

3. tam bir hayal kırıklığısın,paramız pul oldu,cebimizde dursaydı şu anda %50-60 primliydik.Allah belanızı versin.

Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    tam bir hayal kırıklığısın,paramız pul oldu,cebimizde dursaydı şu anda %50-60 primliydik.Allah belanızı versin.
    2-3 sene önce GARAN a 6,65 den girdim. bir sene evvel, en son 57 den sattım. şimdi elimde olsaydı %28 kardaydım. o parayla 21 civarında CANTEye girdim. hiç te rahatsız olmuyorum. GARAN 120 ye kadar 1-2 sene içinde çıkar. hala daha borsada canteden iyi kazandıracak hisse göremiyorum. 1-2 sene içinde 500 TL olur. borsada al sat la para kazanılmıyor. böyle bir enflasyonu birdaha yakın zamanda yakalıyamazsınız. DEĞERLENDİRİN

5.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    2-3 sene önce GARAN a 6,65 den girdim. bir sene evvel, en son 57 den sattım. şimdi elimde olsaydı %28 kardaydım. o parayla 21 civarında CANTEye girdim. hiç te rahatsız olmuyorum. GARAN 120 ye kadar 1-2 sene içinde çıkar. hala daha borsada canteden iyi kazandıracak hisse göremiyorum. 1-2 sene içinde 500 TL olur. borsada al sat la para kazanılmıyor. böyle bir enflasyonu birdaha yakın zamanda yakalıyamazsınız. DEĞERLENDİRİN
    sn.regal1,1-2 sene içinde 500 TL olabilmesini hangi kriterleri göz önünde tutarak söylüyorsunuz.Kısada olsa açıklayabilirmisiniz.Kolay gelsin.

Kömürü terkedebilmek için ikamesini görmemiz lazım.

Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    sn.regal1,1-2 sene içinde 500 TL olabilmesini hangi kriterleri göz önünde tutarak söylüyorsunuz.Kısada olsa açıklayabilirmisiniz.Kolay gelsin.
    cante sadece enerji şirketi değil. sermaye 2028 e kadar 10 milyar olacak. enflasyon üzerine fiyat belirlenecek. 500 şu an uçuk duruyor.

Sayfa 364/377 İlkİlk ... 264314354362363364365366374 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •