Sayfa 240/371 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon
Arama sonucu : 2963 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
    Patron,spek KY dahil herkes zararda,hepimiz eşeğinkini tuttuk.Bu nasıl oluyor.Eşi benzeri olmayan bir durum.
    Peki bu durum kimin işine yarar.Düşünülmesi gereken budur.İsteseler Jüpiteri geçer Plutoya görürüler de.Belli ki
    istemiyorlar.Ya da şimdi istemiyorlar.Bekledikleri birşey olmalı...
    --patronların maliyeti sıfır, hatta sıfırın çok altındadır...spek-tahta yapıcı taşerondur...zaten ODAŞ kurulurken niyet kendini belli etmiş...

bugün...
    sabah 8-9 aralığında arızaya geçmiş....son 2 ayda 4. kazan boru yırtılması...muhtemelen uygun olmayan kömür kullanımı-aşırı zorlamaya bağlıdır...

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --patronların maliyeti sıfır, hatta sıfırın çok altındadır...spek-tahta yapıcı taşerondur...zaten ODAŞ kurulurken niyet kendini belli etmiş...
    misyoner kardeş hoşgeldin...özlettin kendini.

4.  Alıntı Originally Posted by HYPATAI Yazıyı Oku
    misyoner kardeş hoşgeldin...özlettin kendini.
    Biraz yazmamayım dedim, peşimden hemen kaybolmuştu...Ben geldim şıp damladı...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Patron & Tahtacı işbirliğinde fiyatlanan tahtalarda genel kuraldır: Güzel haberler hiç olmamışcasına satış maksatlı kullanılır, sonra bir gün...Ortada hiç bir şey yokken, herkesin ümidi tükenmişken grafiği tamamlarlar. Operasyon yemiş hisselerin çoğunda bu süre en az 1 yıldır. Burada zirve görüldükten sonra 1.5 yıl geçmiş vaziyette...
    --operasyon yemesi için malın dağıtılmış olması lazım...operasyon çekecek iklim oluşmadı, yani bence daha operasyon bile başlamadı... görünür gelecekte de ben göremiyorum...ama taşıma maliyetinin faizlerini ödemek için 3-5 e bakacaklarını sanmam....

--mal dağıtılmış olsaydı, bedelliyi normal şekilde yaparlardı...

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    Maliyeti sıfır derken ? Şirket kurulurken bankalardan onca krediyi neden çektiler acaba ? Bu kredileri kim ödedi sen mi ?...

7. Ortada ağzı olan konuşuyor durumu var.Konuşulan bilgi değilse temennidir.Burada temenni peşinde koşan
    duvara toslar.Bilgisi olan konuşursa daha faydalı olur kanaatindeyim.

8. Geçen yıl bilanço 26 sında gelmiş. Kaldı 5 iş günü...Şu bilanço gelsin hele sonra kim ne demiş ne dememiş çıkacak ortaya. Bizde sabır çok !

Sayfa 240/371 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •