Sayfa 212/369 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon
Arama sonucu : 2945 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. Gecenin köründe nasıl bir motivasyon ise...Vahşi kapitalizmin zararlarını münazara etmenin yeri mi burası ? Adamlar gemisini yürütmüş almış krediyi. 20 senede 20 gemicik alanlar var bu ülkede, İsviçre hesapları hariç...Günlerdir borsa yoluyla zengin olmuşlar diye car car yazıyor...Ben de bu tip patronlardan vurgun yaparak borsadan zengin oldum. Yoksa tırışkadan emekli maaşı ile bu tahtadan 1 milyon lot mal çekebilir miydim ? N'olacak şimdi ?..
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2. Bu bilmiş arkadaş Banvit topiginde yazarken sene 2014, tabi bizde çok tecrübeli değiliz her sakalliyi dedemiz sanıyoruz, çarşaf çarşaf en az 7 ay yazdı, milletin öyle bir migdesini buoandirdiki birisi evime tavuk bile almiycam okadar midem bulandı demişti. Sonra ne mi oldu hop bir haber yabancıya satıldı Banvit,x20 yapmıştı ve şuan ki fiyat ortada. O yüzden onun burda yazması beni acayip mutlu ediyor indikatörüm

3. Yazdığı başlıklardan belli. Sıkışmış GOODY'da, acısını buradan çıkarmaya çalışıyor. Krediyi nasıl almış, lafa bak...Yaw bu ülkede Petrol Ofisini kendi temettüsü ile özelleştirdiler bırak krediyi...Ceplerinden kuruş para çıkmadan...

4. Piyasa bugün MB ppk nin faiz kararını bekliyor.Muhtemelen 250 baz puanlık artış piyasayı mutlu edecektir.Son günlerde borsacıların konuştuğu konu
    GUBRF da piyasanın en büyük oyuncularından birinin beklenen %300 bedelsizin onaylanmaması üzerine
    sağlam hasar aldığı.O.Ş GUBRF taban serisine bağlayınca, porföyündeki diğer hisseleri de satmaya başlar.Bu satışlar sonucu
    piyasanın da ırzına geçmiş oldu.

5. Bence oradaki mevzu "malum altın madeni iddiasından vazgeç yoksa ! " vb sopa durumu.

Şu haliyle bile 173 FK dan işlem görüyor. Madeni geri alırlar da elde sadece gübre işi kalırsa tahtanın işi zor. Aman deyim düştü diye deneyim felan...Cıss !...

Hemen öncesinde de RK cezası var, sinyaller iyi değil yani...YTD

6. Esasen bu demokles kılıcı bizde de var...Hiç ummuyorum ancak ola ki Danıştay kararı olumsuz sonuçlanırsa aşağıya vurmak için mis gibi fırsat olur bu hergelelere...Sonuçta ceza ödenmiş durumda ama bunun algısı yeter tahtaya...YTD

7. Odas canteden daha iyi çıkıyor; acaba niye ?

8.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Odas canteden daha iyi çıkıyor; acaba niye ?
    Danıştay ne karar verirse versin o para ODAS'ın kasasına girecek...Karar zamanı yakınlaştıysa...Bilemem.

Sayfa 212/369 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •