Sayfa 381/381 İlkİlk ... 281331371379380381
Arama sonucu : 3043 madde; 3,041 - 3,043 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by canran57 Yazıyı Oku
    DÖNEM NET KARI 31.03.2024 TARİHLİ GELİR TABLOSU (5.347.184,03) 2023 12 karı 446.760 gayet iyi
    Bir yanlışlık yok ise 5 milyon küsür kar rakamı mı iyi? 3 aylıkda sanki düşük gibi koskoca şirket bu kar rakamı ile neyse hiç, açıklamasa daha iyi😃

2. Yurdışı satışlar doğru ise daha öncede söylendiği gibi hissenin şuan ki fiyatı önemli değil çünkü borsanın temel kuralı manipülasyon buda her zaman vardır fakat zamanı geldiğinde gerçekler fiyatlanır uzun vade beklemeyen için zor bir hisse kısada iyi şeyler zor gibi
    Aylardır bende bekliyorum bu hissede bugün itibari ile atıp kenara unutacağım bir yatırım artık benim açımdan.
    Uzun vadede veya kısa vadede herkese kazandırmasını dilerim.

3.  Alıntı Originally Posted by ayıbogan Yazıyı Oku
    Yurdışı satışlar doğru ise daha öncede söylendiği gibi hissenin şuan ki fiyatı önemli değil çünkü borsanın temel kuralı manipülasyon buda her zaman vardır fakat zamanı geldiğinde gerçekler fiyatlanır uzun vade beklemeyen için zor bir hisse kısada iyi şeyler zor gibi
    Aylardır bende bekliyorum bu hissede bugün itibari ile atıp kenara unutacağım bir yatırım artık benim açımdan.
    Uzun vadede veya kısa vadede herkese kazandırmasını dilerim.
    Bugünkü KAP bildiriminden sonra geriye doğru kap haberlerini taradım ve yurtdışı satışa hiç rastlamadım.
    Diğer yandan yaptığım araştırmada, Herhangi bir otoriteye Mali tablo verilmesi başlığına da rastlamadım. Gerçi 2023-2024 yıllarına baktım sadece.
    Bu tablo vergi dairesine verilmiş .
    “ Vergi Dairesine sunulmuş olup, Sermaye Piyasası Mevzuatına göre düzenlenmemiştir.”
    İfade bu. Sermaye Piyasası mevzuatına göre düzeldiğine göre, ufuktaki bedelsiz sermaye artırımı ile ilgili bir durum mu acaba diye aklımdan şöyle bir geçti.
    Bu hafta bedelsiz onaylanırsa süper olmaz mı?

Sayfa 381/381 İlkİlk ... 281331371379380381

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •