Sayfa 51/73 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon
Arama sonucu : 578 madde; 401 - 408 arası.

Konu: ZRGYO Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    satanlardan 1.63 den alıp sürmesinler yukarıya

tabi bide böyle düşünenler var ya ben verinc euçarsa ama bide karşıtı var 1.60 lardan sattığı şeyi neden 1.63 den alsın satmayanın malınıda 1 den toparlamasın
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,480
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    tabi bide böyle düşünenler var ya ben verinc euçarsa ama bide karşıtı var 1.60 lardan sattığı şeyi neden 1.63 den alsın satmayanın malınıda 1 den toparlamasın
    Elbette o da mümkün ..üstelik rasyoları diğer tuğlacıya göre daha iyi değil çok açık
    Yeni kote olmuş kağıt reklam için yukarı sürme ihtimali var gibi geliyor bana
    Çuvallayabilirim de ..

göreceğiz başkan ne desek boş

3. Hisseyi arz ettiklerinden beri düşmesin diye sürekli Ziraat Yatırım alış yazıyor. Arz gününden beri kaç milyon alış gönderdi bilmiyorum ama geri alım kapsamında 1.63 den de alım yaparsa resmen arz ettiği hisselerin hatrı sayılır bir miktarını tekrar almış olacak. Ne anladım bu arzdan, birisi ziraat yatırımın arzdan beri ne kadar mal topladığını arz boyutuyla karşılaştırabilir mi?

saatlerdir 63 yakıyor ya dallamalar sadece 500.000 lota yakın almışlar gerişye kalan tüm işlem 62 den
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,655
     Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    Hisseyi arz ettiklerinden beri düşmesin diye sürekli Ziraat Yatırım alış yazıyor. Arz gününden beri kaç milyon alış gönderdi bilmiyorum ama geri alım kapsamında 1.63 den de alım yaparsa resmen arz ettiği hisselerin hatrı sayılır bir miktarını tekrar almış olacak. Ne anladım bu arzdan, birisi ziraat yatırımın arzdan beri ne kadar mal topladığını arz boyutuyla karşılaştırabilir mi?
    239 milyon lot aldı, aracı kurum günlük dağılıma göre..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    239 milyon lot aldı, aracı kurum günlük dağılıma göre..
    Bilgi için teşekkür ederiz hocam.
    Arz büyüklüğü: 1.173.405.000 lot
    Arz'dan sonra alım : 239.000.000 lot
    Sonuç: Arz edilen lotların %20.3'ü geri alınmış.

1.63'ü bekleyen %25'lik bir kesim var desek, geri alıma kadar %5 daha toplasa dağıttığı hissenin yarısını nakitten geri almış olacak.

Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    Bilgi için teşekkür ederiz hocam.
    Arz büyüklüğü: 1.173.405.000 lot
    Arz'dan sonra alım : 239.000.000 lot
    Sonuç: Arz edilen lotların %20.3'ü geri alınmış.

1.63'ü bekleyen %25'lik bir kesim var desek, geri alıma kadar %5 daha toplasa dağıttığı hissenin yarısını nakitten geri almış olacak.
    Dostum başarılı bir halka arz mı bu?
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

ZRGYO günlük: 1.62 kademesini İş Yatırım yıktıkça Ziraat Yatırım kaldırıyor!

Sayfa 51/73 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •