Sayfa 1001/1002 İlkİlk ... 501901951991999100010011002 SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 8,001 - 8,008 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1. Yalniz abi burayi devraliym Ben
    Bakam
    Ora mi bura mi
    Daha cok okunuyo

Kabine toplantısı sonrası Erdoğan konuşuyor :

Erdoğan: Ülkemizi savunma sanayiinde en üste çıkarmak da kararlıyız

Erdoğan: Yargımızın bağımsız ve tarafsız duruşunu her geçen yıl güçlendirdiğini görüyoruz

Erdoğan: Akıncı sayesinde bu teknolojiyi üretebilen üç ülkeden biri haline geldik. Ay-Yıldız projesiyle ordumuz tek çatı altından yönetilecek. Projeyle dünyanın en modern savunma merkezlerinden birine sahip olacağız

Erdoğan: Son afetler için düzenlenen yardım kampanyasında toplanan miktar 345 milyon liraya ulaştı

Erdoğan: Bugüne kadar afet bölgesine 287 milyon ödenek aktarılmıştır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan: Salgın nedeniyle zayıflayan turizm sektörü hızlı bir toparlanmaya girdi

Erdoğan: Ekonomimizin en önemli sorunlarından birinin enflasyon olduğunu biliyoruz. İnşallah bu meselesinin de üstesinden geliyoruz

Erdoğan: Döviz rezervlerimiz 27 Ağustos itibariyle 118 milyar doları aştı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: Salgın nedeniyle zayıflayan turizm sektörü hızlı bir toparlanmaya girdi

Erdoğan: Ekonomimizin en önemli sorunlarından birinin enflasyon olduğunu biliyoruz. İnşallah bu meselesinin de üstesinden geliyoruz

Erdoğan: Döviz rezervlerimiz 27 Ağustos itibariyle 118 milyar doları aştı
    Dostum 13'ü açtılar.
    Ayva ve parçalı yazan arkadaş burada kaldı...
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

5. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

“Yurtiçi döviz ve altın cinsi borçlanmaları daha da attıracağız”

Konuşmasında bunu söyledi. Ben mi yanlış anladım acaba diye geri sardım.
    Hayır. Doğru duymuşum.

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    “Yurtiçi döviz ve altın cinsi borçlanmaları daha da attıracağız”

Konuşmasında bunu söyledi. Ben mi yanlış anladım acaba diye geri sardım.
    Hayır. Doğru duymuşum.
    Eurobondculara gün doğdu

Erdoğan: Türkiye tüm olumsuzluklara rağmen büyümeye devam etti. Türkiye büyümede dünya ikincisi oldu

Erdoğan: Bu dönemde sabit sermaye yatırımlarımızın %3 oranında büyümesi oldukça sevindiricidir. Bu yatırımlar üretim kapasitemizi artıracaktır

Erdoğan: Seyahat gelirlerimizin yıllık %31 oranında artarak cari işlemlerin iyileşmesinde önemli rol oynadı. Uluslararası rezervlerimiz belirli şekilde artıyor

Erdoğan: Programlarımızı, hedeflerimizi sürekli güncelliyoruz. Önümüzdeki 3 senenin orta vadeli programımızı Resmi Gazete'de dün yayınladık.*Programda temel amacımız yüksek katma değerleri önleyerek ülkemizin büyümesini artıracak politikalara hız vermektir

8.  Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    Dostum 13'ü açtılar.
    Ayva ve parçalı yazan arkadaş burada kaldı...
    13 ugursuz sayi aslan))

Sayfa 1001/1002 İlkİlk ... 501901951991999100010011002 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •