Sayfa 11/1002 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bende ALİBEYOĞLU nun mahsus yazdığını söylemek istemiştim
    Hesaptaki kusurat parayla 84 dolares aldık yarın serbest pıyasa kurundan da 10 k dolares alacaz.atlas yo satısından gelen TL ile...bi daha da borsaya ugramam...anlıcanız behlül kaçar...ytd

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    sorun şu anda kaarantinada olmam ve hiç bir kurumun an itibariyle bana sağlık hizmetivermemesi 2 gün geçsin bakacağım duruma
    Geçmiş olsun Ayhan Bey.
    Yakın akrabam akciğer kanseri tedavisi görüyordu. Atlatmak üzereyken oğlu covid olmuş. Sağlık ekibi ev halkından kimseye test yapmamış. Delikanlıya ilaç bırakıp gitmişler. 4 gün sonra akrabam kendini iyi hissetmeyince ambulansla hastaneye kaldırılılmış ve ne yazık ki geçen hafta yitirdik.

Son durum :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ölü sayısı düşmüyor ağır hasta sayısı ise düzenli artıyor. Ağır hasta sayısı azalmadan bu iş düzene girmez
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. https://www.kijijiautos.ca/cars/cadi.../#vip=18877080

103.000 Km. de arac, C$ 2.800.

Sahi biz bu gezegendemiydik.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ölü sayısı düşmüyor ağır hasta sayısı ise düzenli artıyor. Ağır hasta sayısı azalmadan bu iş düzene girmez
    Çin aşısından cacik olmaz.!!
    Sakın güvenmeyin.!!
    Vatadaşla dalga geçiyorlar.!!
    Çin aşısı sayesinde.!!
    Birileri ve Keymen köşeyi döndü.!!

BioNTech Pfizer en etkili aşı budur.!!
    Sonra moderna ve astrazeneca gelir.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

7. [QUOTE Merkel, şimdi eski Almanya Şansölyesi, Almanya'da Avrupa'nın en büyük ekonomisi !![/QUOTE]

Kadın gerçekten bir rol model oldu tabi bana değil, bizim ülkeyi yönetenlere ama anlayana.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 11/1002 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •