Sayfa 164/1002 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264664 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Geçtiğimiz yıllarda bir ara epey gündem oldu zaten bu konu. Hatta ABD büyükelçisi bizzat demeç vermişti firmalarımız ödeme alamıyor falan diye. sonra baktılar her fırsatta bok attıkları 90 lı yıllardan beter komik duruma düşüp iyice madara oluyorlar elalem alacaklı olduğu para istemeye büyükelçi falan yolluyor hemen kayboldu o haberler , yada bi sus payı verdiler acil ödeme yapıldı. Artık saklanamaz bir gerçek olarak anlaşılan o ki crash tüm hızıyla yollarda ! Haydi hükümet tanzim ilaç satışına !

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku

https://m.youtube.com/watch?v=Oqx80l5Y0OQ

@mahfiegilmez
    Kimse dinlemese de gerçekleri konuşmaya devam etmek gerek. Gerçekleri konuşmazsak bir süre sonra gerçeğin ne olduğu unutulur.!!!!!

2. İzmir’de semt pazarından bildiriyorum.

Domates : 8 TL
    Limon : 8 TL
    Patates : 3,33 TL (3 kilo 10 TL)
    Soğan : 3,33 TL (3 kilo 10 TL)
    Sarımsak : 40 TL
    Bakla : 5 TL
    Bezelye : 10 TL
    Çilek : 20 TL
    Salatalık : 7 TL

3.  Alıntı Originally Posted by BüyükResim Yazıyı Oku
    Geçtiğimiz yıllarda bir ara epey gündem oldu zaten bu konu. Hatta ABD büyükelçisi bizzat demeç vermişti firmalarımız ödeme alamıyor falan diye. sonra baktılar her fırsatta bok attıkları 90 lı yıllardan beter komik duruma düşüp iyice madara oluyorlar elalem alacaklı olduğu para istemeye büyükelçi falan yolluyor hemen kayboldu o haberler , yada bi sus payı verdiler acil ödeme yapıldı. Artık saklanamaz bir gerçek olarak anlaşılan o ki crash tüm hızıyla yollarda ! Haydi hükümet tanzim ilaç satışına !
    Parti tabanında da kopmalar var. Way videoyu biz o kadar emek verdik yükledik way siz kime sordunuz da sildiniz. Way sildiniz videoyu şimdi tükürdüğümüzü yaladık sizin yüzünüzden way yalancı konumuna biz düştük. Vs vs.

Sadece bunlarla da sınırlı değil ülke bariz yönetilemiyor. Bu tam kapanma ile gıda harici malların satışlarının yasaklanması da farklı bir kaos yarattı.

Dün bir de bunu izledim:

https://twitter.com/Analizci3406/sta...61939933044743

Erdoğan: Sosyal yaşamla ilgili olarak bir süre daha hepimizin fedakarlık yapması gerekiyor. Bu salgını en kısa zamanda atlatıp normal hayatımıza döneceğimiz günlerin yakın olduğuna inanıyorum.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan : Vefat ve vaka sayısında düşüş var , aldığımız önlemlerin sonuç verdiğini görüyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan : İlk kabine toplantımızın en önemli gündemi normalleşme takvimi olacak

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan : İlk kabine toplantımızın en önemli gündemi normalleşme takvimi olacak
    17 Mayısta vaka sayısı 5 binin altında olacakmış, valla ben turizm bakanının yalancısıyım, tam açılma gelsin.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,931
    Videodaki Amerikalı doktor hanımın dediği doğru mudur acaba covid ve aşı hakkında? Son zamanlarda bu tür videolara çok rastlar oldum internette...

https://twitter.com/gkycyildiz/statu...97445799198720
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 164/1002 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •