Sayfa 183/1002 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283683 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Ahali Filistin mitingi, şampiyonluk konvoyu yapıyor emme benim
    marketten, Uhu (yapıştırıcı) almam yasak, bundan sonrası XXX...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Bi akrabam anlattı bi zincir magaza sube muduru kasıyerle urun calanı yakalayıp kameralaela yuzlestırmiş şikayet edecegıZ santajıyla adamdan bin lira para almıslar.midem kalktı meöleketın her tasından cıyan cıkıyor Rabbım helak etsın tumunu...

3. XAUUSD Ons Altın

Şu kırmızı okun oradayken, bu burdan döner, akabinde de, herkes burayı kompleks sayıyor ama, bu bütün hareket her dalgası ZZ veya DZZ olan bir diyagonal de olabilir,

Ve bu meret 1500 bandına inecekse, araya 1850 lere uzanan bir üçlü koymalı sonra düşmeli demiştim. Eski gönderilerde şimdi arayamayacağım...

Hülasa bu görüntü oluştu. DXY nin buralardan dönmesi altının yıkılması lazım...

Tersi olursa zaten bambaşka bir dünyadayız işler planlandığı gibi gitmiyor demektir.

Dolayısıyla dikkat edilmeli..Bu son hareket 'şöyle bir impulse çizse bir kere de dişimi kıracağım' dediğim formasyona da benziyor, yani 1850 3, sonra 4 düzeltmesi sonra da 5 gelecek şeklinde....ama sonrası yok..yani bu impulse' dan sonrası nasıl gelecek, zor, dolayısıyla impulse olmaması daha büyük ihtimal, daha çok bir DZZ gibi bu...

Ha impulse ise zaten yine uyanırız..

Dikkat edin...demedi demeyin sonra YTD

4.  Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Bi akrabam anlattı bi zincir magaza sube muduru kasıyerle urun calanı yakalayıp kameralaela yuzlestırmiş şikayet edecegıZ santajıyla adamdan bin lira para almıslar.midem kalktı meöleketın her tasından cıyan cıkıyor Rabbım helak etsın tumunu...
    Hırsızlığın hiç riski olmasın mı?

Envanterde stokta çıkan eksik mağaza personeli tarafından ödeniyor.

Tarkan'ın dediği gibi; "Yakalarsam muck muck"

bugün investing ısrarla hem euroyu hem sterlini 2-3 kuruş aşağıdan işlem gördürüyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by value Yazıyı Oku
    Hırsızlığın hiç riski olmasın mı?

Envanterde stokta çıkan eksik mağaza personeli tarafından ödeniyor.

Tarkan'ın dediği gibi; "Yakalarsam muck muck"
    Hırsız yakalanmasaydı yanına kar kalacaktı ya... Bedelini böyle ödemiş yazacaktım.

Benzer düşünmüşüz.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

Son durum :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ahali Filistin mitingi, şampiyonluk konvoyu yapıyor emme benim
    marketten, Uhu (yapıştırıcı) almam yasak, bundan sonrası XXX...

Aynen,çok saçma sapan işler,acaip durumlar vuku buluyor,

Sayfa 183/1002 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •