Sayfa 235/1002 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335735 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    kanada'da kendi şirketinin bahçesindeki ağacı izinsiz budayamayan adamlar
    burada gelip on binlerce ağacı katledebiliyor gerekçe maden arama faaliyeti
    Hocam benzer madde 15 yıl kadar önce bizim orman yasasında da vardı. Bahçenizde olsa dahi devlet ormanlarında yetişen türden bir ağacı kesmeniz halinde eyleminiz suç oluşturuyordu. Ama artık yok. Gerçi çok da şaşırmamak lazım. Bırakın ağacı adam kesseniz dahi mağdur ölmedikçe veya organ kaybı gibi çok ağır bir yaralanması olmadıkça bi yatarı da yok.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erdoğan : Kahvehaneler , kafe , çay bahçesi , okul ve personel servisleri , kırtasiye , internet kafe , lunapark gibi işletmelere bir kereye mahsus 5000 TL hibe ödemesi yapacağız . Bu işletmelerin sayısı 235 bindir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan: Kuru temizlemeciler , bakım , onarım tamirat kaporta işleriyle uğraşanlar , seyyar satıcılar , Müzisyenler, oto yıkamacıları, oyuncakçılar, camcılar, çilingirler, ayakkabıcılar, tuhafiyeciler , kurs işletmecileri , lokantalar, pastaneler, terziler, berberlerin de dahil olduğu ikinci gruba bir defaya mahsus 3 bin lira hibe ödemesi vereceğiz.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Çok güzel de ... bütçeye ekstra maliyet... kasa boş olmasa sadece matbaayı çalıştırmanın ... yakında yeni usdtry adil kuru açıklanır

5.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Hocam benzer madde 15 yıl kadar önce bizim orman yasasında da vardı. Bahçenizde olsa dahi devlet ormanlarında yetişen türden bir ağacı kesmeniz halinde eyleminiz suç oluşturuyordu. Ama artık yok. Gerçi çok da şaşırmamak lazım. Bırakın ağacı adam kesseniz dahi mağdur ölmedikçe veya organ kaybı gibi çok ağır bir yaralanması olmadıkça bi yatarı da yok.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    dolar gelsin ben karıyı bile satarım moduna girilmiş, yetmezse evde öz kızım da var yeter ki benjamini göreyim anlayışı..!!

6. Yakın zamanda bu işletmelerden birini devreden yada kapatan esnaf böyle şansa diye küfrediyordur şimdi. Yada yeni devralan küçük esnafa ufak bir piyango oldu. Sonuçta bizde iyide kötüde herşey plansız ve rötarlı. Geçen sene niye başlarda bu destegi vermediler de şimdi ölmüş esnafın yüzüne su serpiyorlar. Demek ki yapılabiliyormuş.

LG-M400 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Çok güzel de ... bütçeye ekstra maliyet... kasa boş olmasa sadece matbaayı çalıştırmanın ... yakında yeni usdtry adil kuru açıklanır
    Matbaa yandaşa zaten çalışıyor birazda bu garibanlara çalışsın. Müzisyenler kahvehaneciler servisçiler internet cafeciler perişan oldular
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Matbaa yandaşa zaten çalışıyor birazda bu garibanlara çalışsın. Müzisyenler kahvehaneciler servisçiler internet cafeciler perişan oldular
    20 yıldır hangi siyasetçiye - siyasi akıma ülkenin anahtarını teslim ettiler ? sonuçlarına katlanmaları gayet doğal...

Sayfa 235/1002 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •