Sayfa 32/1002 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 249 - 256 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Erdoğan: Tüm eğitim kurumlarda yüz yüze eğitime ara verilecek, tüm sınavlar ertelenecek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
     Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Sayın Baydın Türk milletini üzdü. Yakıştıramadık kendisine. Halbuki çok efendi bir insandı nasıl böyle birşey yaptı ki?

Trump gitsin de Biden gelsin diye bir taraflarını yırtan bazı gözü dönmüş muhalifler neye uğradıklarını şaşırmışlardır sanıyorum.
    ABD Başkanı Joe Biden'ın "soykırım" açıklaması sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sessiz kalmasına dikkat çeken Gelecek Partisi lideri Davutoğlu, "'128 milyar nerede?' sorusunun yanına bir de 'Sayın Erdoğan nerede?' sorusu eklenmiştir" dedi.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
    Tam kapanma neleri kapsıyor acaba, market ve hastane/eczane hariç tüm işyerleri mi?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
    Bu marketler artık ne kadar çok para kazanıyorsa adam kameradan izlemese soyulduğunu anlamayacakmış bile...

Üç yıllık çalışanı cip alınca kamerayı izledi şaşkına döndü

Samsun'da market işleten Hüseyin Mustafaoğlu 3 yıldır yanında çalışan H.A.'nın cip satın almasından şüphelendi ve kamera kayıtlarını izleyince de kasadaki paraların H.A., tarafından çalındığını gördü. H.A., ifadesinin ardından mahkemede adli kontrolle serbest kalırken, Mustafaoğlu, "Ona çok güveniyordum, 'benden daha sağlamdır' dedim. Ama kamerayı izleyince çaldığını anladım" dedi.

https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem...dondu-6397240/

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Batmazlarsa hatırım kalır, sadece çalışanlarına üzülürüm.

Bu fiyatlar temmuz-ağustos değil, 15 Haziran fiyatı.
    size de yaranılmıyor reha bey.. adamlar kişi başı 4.000 lerden 2.800 lere inmişler. iki kişi bir hafta kalsan 40.000 tl bile etmiyor. 39.886 tl. hem 9 taksit.

MEB: Resmi ve özel, örgün ve yaygın tüm eğitim öğretim kurumlarında 29 Nisan 2021 Perşembe saat 17.00’den itibaren uzaktan eğitime başlanacaktır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

7. tam kapanmada alkol satışı olmayacaksa yarın öbür gün marketlerin alkol reyonlarında talan olur muhtemelen.

17/23 nisan illere göre vaka sayısı

Sayfa 32/1002 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •