Sayfa 459/1002 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559959 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Bu aşamada artık parasal genişleme değil.!!!!
    Daraltma söz konusu olacak.!!!
    Elleri mahkum.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2. Benim bildiğim FED 2022 2. çeyrekte faizleri artırmaya başlar. Parasal genişlemeyi de 2021 eylülden itibaren hızla azaltır.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. Peki sormazlar mı adama...

Madem faiz arttıracaktınız...

Niye trilyon trilyon para bastınız? Parayı borsalar çökmesin, millet açlıktan gebermesin diye basmadılar mı? E faiz artınca ne olacak?

Bunlar ne yaptıklarının farkında değiller.

4.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Peki sormazlar mı adama...

Niye trilyon trilyon para bastınız? Parayı borsalar çökmesin, millet açlıktan gebermesin diye basmadılar mı? E faiz artınca ne olacak?

O paraları basmasalardı, ABD şu an JOKER filminin son sahnesi gibi olurdu 😂

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Peki sormazlar mı adama...

Bence kesinlikle farkındalar.Kusursuz fırtınanın yolunu yapıyorlar.Yahu herşeyi fed alıyor,niye ki.Kağıt basarak hemen her enstrumanı ya alıyorlar ya fiyatını belirliyorlar.Ttüm dünyada devasa borçlar var ve bu borçların ödenemeyeceği de belli.Sistemi esir alıyorlar,başka açıklaması yok.Evin olmayacak ama mutlu olacaksın falan,great reset loadıng.

Dolar/TL 8.6203
    Ons Altın -1.18% 1839$

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Herşey ama her şey 1929 u simule ediyor.1928 deyiz sayın.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Dolar/TL 8.6203
    Ons Altın -1.18% 1839$
    Orada kutsal bir denge var ,ucuza altın vermiyorlar.Altın çok uçup dikkat çeksin de istenmiyor.Gram altında altın onsu ile dolar tl kuru arasında çok dikkatle kurdukları bir denge var.Öyle ki o dengeye dolar tl kurundan daha çok önem veriliyor.İstiyen bir müddet grafiği seyretsin.

Sayfa 459/1002 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •