Sayfa 46/1002 İlkİlk ... 3644454647485696146546 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 361 - 368 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Usdtr fon stoğuna 62 adet daha ekledim. Eğer usdtr 8,03 görürse 80 adet daha ekleyeceğim.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. dünkü yükselişten sonra 8.19 civarı şu an. satış mı yedi ne oldu acaba?

Alıntı Originally Posted by havaciva Yazıyı Oku
    dünkü yükselişten sonra 8.19 civarı şu an. satış mı yedi ne oldu acaba?
    satış yediğini nereden çıakrdın ilizyon o şu andakiş gerçek rakamı görsen şok olursun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Usdtr fon stoğuna 62 adet daha ekledim. Eğer usdtr 8,03 görürse 80 adet daha ekleyeceğim.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ben halen yerine koymadım bekliyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. mor kanalda gerilim filmi vardı..
    9 a yönelince sarı da daldı birisi.
    muhtemelen bir sürü potansiyel formasyon çıkarılır.

görünen aşağıdaki ikili tepeyi çalıştıracaklar(hedef gap kapama olur)
    tabi isc filen yerine sayıyor. hep çorbadaki sinek durumu..
    kulp derlerse fantazi olur(olmasın! can yanar)

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Alıntıladığınız yazı gerçekten çok çirkin olmuş,sahibi de herhalde amacını aştığını düşünüp silmiş ama bizler belli yaş aralığı ve birikimde insanlarız,sinirlenmek öfkelenmek böyle benzetmeler ve çirkin şeyler yazmayı mahzur göstermemeli...

not:sizin yazınızı alıntıladığınız yazı kaldırıldığı için kopyaladım,konunun sizin yazdıklarınızla hiç bir alakası yok..
    yok o silmedi yönetim sildi bi ensest uzmanımız eksikti oda geldi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,658
    Anadolu Ajansını kısa yazıp göndereni, (ne amaçla yazdığı belli benim gözümde.)

direk tatile çıkıyor, bilginiz olsun...

eşşeğin aklına su kaçırmayın, forumda olduğunuzu, burasını okuyan binlerce üyenin olduğunu unutmayın.

sinir katsayım had safhada, + çıktı testim.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

8.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Alıntıladığınız yazı gerçekten çok çirkin olmuş,sahibi de herhalde amacını aştığını düşünüp silmiş ama bizler belli yaş aralığı ve birikimde insanlarız,sinirlenmek öfkelenmek böyle benzetmeler ve çirkin şeyler yazmayı mahzur göstermemeli...

not:sizin yazınızı alıntıladığınız yazı kaldırıldığı için kopyaladım,konunun sizin yazdıklarınızla hiç bir alakası yok..
    böyle bir yalamaya küfür edeceğine tashak geçmek daha anlamlı
    benim yazım normalde rakı içenleri incitebilir ki içen guruba ben de dahilim
    lakin adamın mantığının ve duygusal zekasının ne denli boş olduğunu vurgulamak istedim..

Sayfa 46/1002 İlkİlk ... 3644454647485696146546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •