Sayfa 53/1002 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 417 - 424 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1. İbenatör : 8,2031

Şimdilik sadece ıslak odun.

Dayak klubü

Bir de sitmezlerse hatırım kalır, % 90 belki daha fazlası hulogcudur.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Koronavirüs Bilim Kurulu saat 16.30'da video konferans yöntemiyle toplanacak. Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, toplantının ardından saat 18.00'de açıklama yapacak.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Kapanma insanlar hatalarına devam etmekte ısrar ettiği için yapılan bir uygulama. Bu kadar ekonomik külfeti olmasına rağmen insanlar aynı hataları yapmaya devam ediyorlar.
    Mesela kapanma öncesinde esnafa gidiyorum. Önemli bir kısmında Ya maske yok, ya maske burun altında. Uyarmak zorunda kalıyorum. Oysaki en büyük ekonomik külfeti yaşayan bu insanlar anlamak gerçekten mümkün değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Tabi tabi, gelinen bu durumdan esnaf sorumlu zaten!!

Sen yeter ki parayı ödeyecek ol, yasak masak yok!

1 Ay primleri almayacağız deyeni yok!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Yok esnaf veya halk suçluymuş bunlar hikaye, AB ve ABD'yi gördük kırıldılar geçtiler, demek ki bu iş eğitimlen de alakalı değil.

Tek çare aşı...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Şahlanmayaydık iyiydi...itibardan tasarruf olmaz, yapıştır...

Günlük harcamanın 20 milyon olduğunu öğrenen, Diriliş Ertuğrulcu trol rakama inanana kadar devam...Ne yani tuvalet kağıdı yerine 200 lük banknot mu kullanıyorlar, yalanın da bu kadarı, senin matematik öğretmenine rahmet demiş...o kadar fakir ki, yok anasının a... yalanın da bu kadarı şeklinde tepki veriyor, inanmıyor...üzülsem mi sevinsem mi arada kaldım ya yaw...

Nihat Hatipoğluna sormuşlar;

-Hoçam, kafirden çalmak günah mıdur..

düşünmüş...cevap vermiş..

-Değildir, çünkü kafirden çalmak olmaz, zorla almak olur, ganimettir, helaldir..

-----------------------------
    Amenarrasülü bima ey ünzile ileyhi....ezbere biliyom valla...uzak durun..

8. Bi şirket zarar ediyorsa genelde zarar etmeye devam eder

Zarar eden şirketler de genelde Bedelli ile
    Yatırımcıdan para toplar. İlla ki fiyat hareketi ile ağlarına düşüp takılanlar her daim olur.Pazarlayanlar da her daim olur.

Bir kere Bedelli yapan , genelde hep yapar.
    Bedelli ile borç kapatıcam, söz veriyorum durumu düzelticem diyen çok şirket olur lakin ben daha düzelten pek görmedim..

Sırf borsa kotundan atılmamak için de 5 yıl da bir Dümenden kar gösterirler. Çünkü sanırım kural gereği 5 ya da 6 yıl üst üste zarar eden şirketler Borsa kotundan atılıyor..

Zarar, küçülme, Bedelli.. Zarar, küçülme, Bedelli.. genelde döngü bu şekildedir. Finalde de çoğu iflas eder, Borsa kotundan çıkar. Verdiğiniz paralar, rüçhanlar, vs derken , bir de umut bağladığınız yıllar gider...

Bu yüzden, kar eden , büyüyen şirketlerin dışına çıkmayın.

Borsa şirketleri kar edip, kar payı dağıtması gerekirken..
    Şaka gibi, yatırımcıdan para istemesini kabul etmeyin.. Kabullenmeyin.

Bu yüzden, Spk nın devletimizin kanun vs ile borsa şirketlerine Bedelli işini yasak etmesi lazım..Bedelli yi literatürden çıkartmamız elzem.

Borsamızda sadece, kar eden, büyüyen
    Güçlü şirketleri, Bilanço disiplinli şirketleri görmeliyiz.
    Aslında kalkınmanın temeli , Güçlü Şirket hisse pay Borsasından geçer..

Bedelli soygununa birileri dur demeli artık

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 53/1002 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •