Sayfa 533/1002 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583633 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 4,257 - 4,264 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1. bir süredir takip edemedim başlığı. şimdi baktım da şark manipülatörü crashçinin sesi kesilmiş. nefesi mi yetmedi, tatile mi çıkarıldı merak ettim.

Tüik: Tüketici fiyatları haziran'da aylık %1,94 (beklenti %1,42)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Yılmaz Özdil muhalefeti uyardı: Böyle yapmaya devam ederseniz…

"Türkiye'de sadece muhalefet partileri ve muhalefet partilerine goygoyculuk yapan gazeteciler bedel ödemiyor" diyen Sözcü Gazetesi Yazarı Yılmaz Özdil, "Bunun dışında Türkiye'de herkes bedel ödüyor. Bu yanlış bir bakış açısıdır. Muhalefet, iletişime bu kafayla bakmaya devam ettiği sürece, AKP bunlarla kedinin fareyle oynadığı gibi oynamaya devam eder" değerlendirmesini yaptı.

https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem...seniz-6521777/

Alıntı Originally Posted by riko66 Yazıyı Oku
    Baş" Muhalefet partisi de , yani hamasetçiler de oy kaybı var yine şaşırmadık ...böyle gırgır konu olbilir mi , köye gidiyor ,köylü yerine o ağlıyor ; sonrada muhalefet tv kanalında gösteriyorlar... Böyle abuk sabukluk görülebilir mi , bir avukat vekilleri ,amerikan başkanı için cumhuriyet baş savıclığına şikayet dilekçesi vermiş... amerika anında bunları deftrden silmiş , demişler ki siz buna müstehaksınız...bir de Anadol soyisimli vekilleri var tv'de röpartaj veriyor , istanbulû güya iyi parti ile olan işbirliktelikleri kazanmışlar.. sahi mi , kendisi de inanıyor mu ...şaka gibi ama gerçek...

" Gerçekten REİS çok şanslı böyle şaka gibi baş muhalefet partisi var.... "

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Tüik: Tüketici fiyatları haziran'da aylık %1,94 (beklenti %1,42)
    Yurt içi üretici fiyat endeksi (Yİ-ÜFE) yıllık yüzde 42,89, aylık yüzde 4,01 arttı.

ne hayırsever , devletimiz, sanayicimiz, çitfçimiz, esnafımız...var

üretim maliyetinin senelik % 42.89 amma bırak 3-5 kar koymayı üstü üstüne süper zararlar yapmışlar ,açıklanan verinin başka bir izahı var mı ?

eşyanın tabiatına aykırı bir durum ,marketlerde ve gündelik hayatta millete gerçeği görüyor....

inandırcılığı Sorgulanan bir veri daha...

Alıntı Originally Posted by riko66 Yazıyı Oku
    Yurt içi üretici fiyat endeksi (Yİ-ÜFE) yıllık yüzde 42,89, aylık yüzde 4,01 arttı.

ne hayırsever , devletimiz, sanayicimiz, çitfçimiz, esnafımız...var

üretim maliyetinin senelik % 42.89 amma bırak 3-5 kar koymayı üstü üstüne süper zararlar yapmışlar ,açıklanan verinin başka bir izahı var mı ?

eşyanın tabiatına aykırı bir durum ,marketlerde ve gündelik hayatta millete gerçeği görüyor....

inandırcılığı Sorgulanan bir veri daha...
    ENAG Haziran ayı enflasyon verisini yayınladı,Haziran ayında enflasyon %3.28'lik bir artış kaydetti

https://enagrup.org/bulten/2021Haziran.pdf?v1

https://enagrup.org

Böylece ENAG'ın ölçümlerine göre ;yılın ilk 6 ayında %19.16,1 Eylül-30 Haziran arasında 10 aylık enflasyon %36.61,yıllıklandırılmış enflasyon %45.40 oldu.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla insanı iki araya bir dereye sokuyorlar, malumunuz şimdi 3. doz aşı işi çıktı ve sorun burada başlıyor, Sinovac'mı Biontec'mi aşı olacan deye bana soruyor, ben nereden bileyim ne olacağımı?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Valla insanı iki araya bir dereye sokuyorlar, malumunuz şimdi 3. doz aşı işi çıktı ve sorun burada başlıyor, Sinovac'mı Biontec'mi aşı olacan deye bana soruyor, ben nereden bileyim ne olacağımı?
    Dostum portföy yapıp riski dağıtmak bence iyi çözüm.
    Yumurtaları tek sepete koymamak lazım.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

8.  Alıntı Originally Posted by riko66 Yazıyı Oku
    Yılmaz Özdil muhalefeti uyardı: Böyle yapmaya devam ederseniz…

"Türkiye'de sadece muhalefet partileri ve muhalefet partilerine goygoyculuk yapan gazeteciler bedel ödemiyor" diyen Sözcü Gazetesi Yazarı Yılmaz Özdil, "Bunun dışında Türkiye'de herkes bedel ödüyor. Bu yanlış bir bakış açısıdır. Muhalefet, iletişime bu kafayla bakmaya devam ettiği sürece, AKP bunlarla kedinin fareyle oynadığı gibi oynamaya devam eder" değerlendirmesini yaptı.

https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem...seniz-6521777/
    Dün akşam bizim TV de izledim Yılmaz Özdil i, katılıyorum büyük ölçüde , katilmadigim çok az mesele var , CHP den Zonguldak mv ini adını hatirlamadigim , Ali Mahir Başarır ve birakac mv ile Faik Öztrak I methetti , gazeteci mv lere taktı .

Ilginç olan Süleyman Soylu ile sürekli WhatsApp kankaligi yapan hesapta muhalif gazetecilerden söz etti , bunların kim olduğunu bilen varsa çok iyi olur , öğrenmek.

Sayfa 533/1002 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •