Sayfa 761/1002 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 6,081 - 6,088 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1. Bu konuda görüşümü söylemeden edemeyeceğim ,

Uzun bir süredir , Reyise muhalefet eden kişilere veya fikirlere karşı , aslında biz de aynı şeylere kiziyoruz ama karşımızda pkk HDP biden Merkel Macron , 7 dübel pardon düvel var, bu nedenle yanlışları gorsekte , mesela 300 odalı saray falan filan neticede ülke menfaati icabı burada durmalıyız, şu badireleri atlatalim, yanlışlara yanlış deriz tarzı KONTRATAK yandaşlık muhabbetleri görüyorum tabii ki bı kısmı maaşlı, bı kısmı hasta fanatik ama her yanlış o anda düzeltilmesi gereken bir tutum gerektirir .Türk halkı milli meselelere hassas oldugundan konsolide edilebilir bu mühendislik hep oynanır bu ülkede

Bakalım bundan sonra hangi taktiksel veya tiktoksal oyunlara girecekler , ve tabii bu 7 dübel, hep oyuncuların yedeklerini hazırlar yedeği ve yedegin yedeğini de.

Rahmetli Mahir Kaynaği bir programda sinirlendirmislerdi , "yaw konusturmayin beni bakanlık müsteşarı atarken ABD karışıyor ve istedikleri kişileri atatiyorlar "
    demişti .Hey gidi eskiler hey .

2.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Kesin birileri burayı okuyo
    16 sında vade dönüşüm var ve 8.75 lik karıma yaklaştı nerdeyse..boşuna 4 ay faizde kaldı para
    Dolar için dip seviyesi avcılığı yaparken aylık mevduatta beklemek?
    Aylık faizlerle benzer oranlarda günlük faiz veren bir çok banka var. Hoşgeldin faizleriyle uğraşmam derseniz de daha da yüksek oranlarda günlük faiz oranları veren PPF ler de var
    Ve hatta aylık mevduat faizlerinden %2 daha yüksek faiz oranı veren ÖST fonları da...
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

3. Tahminim Ağustosta da faiz indirilmeyecek. Ekim kasım gibi indirmeye başlar diye düşünüyorum. Dolar o zamana kadar bu seviyelerde top çevirmeye devam edebilir bence...

----
    Yazdıklarım kişisel görüşlerim olup asla yatırım tavsiyesi değildir
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

4.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Tahminim Ağustosta da faiz indirilmeyecek. Ekim kasım gibi indirmeye başlar diye düşünüyorum. Dolar o zamana kadar bu seviyelerde top çevirmeye devam edebilir bence...

----
    Yazdıklarım kişisel görüşlerim olup asla yatırım tavsiyesi değildir
    Ağustos da faiz indirsinlerde, asgari ücret 300 doların altına kaysın

Abd'de temmuz'da tarım dışı istihdam 943 bin (beklenti 845 bin)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Türkiye de pusu kanunları esastır ! Merkez bankası 12 ağustos günü Faiz artırımına gidecek dir diye düşünüyorum...sebep olarak bir süre daha döviz kurunun önünü kesmek,yabancı yatırımcıyı bir süreliğine de olsa TL 'ye çekmek...çünkü böylesi güzel faiz'i kaçırmayacaklardır. Enflasyon a gelince, kasım ayına kadar gözden çıkarıldığını düşünüyorum...12 Ağustos da görüşmek üzere.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,898
     Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Ağustos da faiz indirsinlerde, asgari ücret 300 doların altına kaysın
    Eski mb başkanı Durmuş Yılmaz yurtdışından bir miktar döviz girişi olacağını ve düşük kurdan girmesin diye malum şahısın öyle konuşup bilerek kuru artırdığı şüphesini belirtmiş....
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by İsa Talayman Yazıyı Oku
    Türkiye de pusu kanunları esastır ! Merkez bankası 12 ağustos günü Faiz artırımına gidecek dir diye düşünüyorum...sebep olarak bir süre daha döviz kurunun önünü kesmek,yabancı yatırımcıyı bir süreliğine de olsa TL 'ye çekmek...çünkü böylesi güzel faiz'i kaçırmayacaklardır. Enflasyon a gelince, kasım ayına kadar gözden çıkarıldığını düşünüyorum...12 Ağustos da görüşmek üzere.
    işte tamda bu yüzden insanlar TL ye güvenmiyor. Dolar- faiz- enflasyon la mücadele gerilla taktikleri ile gece görevden almalar, ek- vergi, internet bankacılığı üstünden alım limiti vb.... uygulamalar üzerinden yürüyor.

Faiz inecek diye söylemlerde bulunup, arkadan ,50-100 puan faiz arttırıp, milleti tersede bırakabilirler

Sayfa 761/1002 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •