Sayfa 498/1002 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598998 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

şerro 8.69 aşağı kırmış....Bakalım bu hafta kaçtan kapanacak!!!!

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    "Ben beni dolandırmaya çalışmayan kimseyi dolandırmadım."

-Sülün Osman
    Benden yaşça epey büyük olan kuzenim, Sülün Osmana sormuş;

- Osman abi, bu kadar salağı nasıl buluyorsun?

- Valla Suha ben bulmuyorum, onlar beni buluyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bunun tersini yaşayıp trilyoner olanlar da var yalnız. Onları da görmezden gelmek olmaz.

Neticede bir çeşit kumar. Ben büyük ölçüde kendimi kurtardım, kalanların Allah yardımcısı olsun.
    Trilyoner olanlar da,Minarenin ustaları ve çıraklarıdır..Gerisi de,Gölge kaybolup güneş vurunca, Kel Kafası yananlar.:-)))

4. doların hareketleri neden bu kadar keskin? birkaç kuruş oynama olsa neyse ama ya çok dik ya da çok yokuş...

5.  Alıntı Originally Posted by TyphoonTrader Yazıyı Oku
    Merhaba herkese,

Aşağıda iki çalışmayı paylaşmak isterim. İlki reel USDTRY grafiği, 1980 yılından bu yana ABD enflasyonu ve Türk enflasyonu ile normalize edilmiş. Zirve Ocak 2001'de 12 TL ile olmuş. Bu şekilde bakınca zirveye uzaktayız gibi. Fakat, 1980 yılından bu yana toplam 9950 iş gününden sadece %6'sında 8.75 seviyesinin üstündeymiş. Böyle bakınca da USD çok pahalı veua yüksek diyebilirsiniz. Yorum size kalmış

https://ibb.co/N2Dj0rw

İkinci grafik ise, uzun vadeli dolar bazlı endeks grafiği ama yine ABD enflasyon verisi ile normalize edilmiş. Bu sayede şu an bulunduğumuz seviyelerin 2001 krizi seviyelerinde olduğunu görebiliyoruz. Şirketlerin ve ekonominin geçen 20 yıldaki büyümesi de düşünüldüğünde endeks çok düşük seviyelerde diyebilir miyiz?

https://s3.tradingview.com/snapshots/t/tsxEHUDI.png
    Bu gözden kaçtı mı acaba? Hiç yorumu olan yok mu?

100 bin kişiye düşen vaka sayısı

1.Kütahya
    2.Bolu
    3. Eskişehir
    4. Ağrı
    5. Rize
    6. Eskişehir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Tcmb/kavcıoğlu:tl’nin itibarını artırmak için zorunlu karşılıklarda değişiklik yapabiliriz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Kavcıoğlu: Yeni swap anlaşmaları için 4 ülkeyle görüşüyoruz. Ikisiyle çok iyi noktadayız

Sayfa 498/1002 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •