Sayfa 788/1002 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 6,297 - 6,304 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Devletin tedbir alması lazım, yoksa vatandaş kendi tedbirini alır, müteakip günler sosyal olaylara gebe görünüyor. Madem ABD devşirmesi bunlar, hepsi asker, alıp İncirlik Üssüne götürüp, üssün içine salacaklardı, alıp götürürler mi, orada bir çadırkent mi kurarlar...ABD üniforması giydirip yanaşık düzen eğitimi mi yaptırırlar..

Yol geçen hanı mübarek...Şu ilk fotodakinin çantasında silah milah varsa şaşırmamak lazım, hiç sen kimsin dur bakalım diyen olmadıysa, üzerinde ne taşıdığını soran/arayan da olmamıştır.
    Haluk leventin olaya el atması lazım geçende dedim bağışlarla sınıra güvenlik gücü koyması lazım, halk parası neyse verir...

2.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Haluk leventin olaya el atması lazım geçende dedim bağışlarla sınıra güvenlik gücü koyması lazım, halk parası neyse verir...
    Raşit Dostum yakında merkezi güçlerle Taliban'a karşı atak başlatacakmış...askerleri burda geziyor neyle başlatacak ben anlamadım.

Geçen Haluk Levent helikopter kiraladı, bu sefer de bi uçak kiralarsa, toplayıp toplayıp uçakla Afganistan'a deport edebiliriz..

3. Bir bayrak indirme-kendi bayrağını çekme muhabbeti daha...

Allah Allah...kafayı yedi herhalde bunlar, ne anlama geliyor bu, ne anlatmaya çalıyorlar neyin kafasını yaşıyorlar...

Meydanı boş buldular...adamı mitoz bölünmeyle çoğaltırlar, haberleri yok tabi..

Gene ölçülü sopalamışlar...noluyo yaw..

4.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Bir bayrak indirme-kendi bayrağını çekme muhabbeti daha...

Allah Allah...kafayı yedi herhalde bunlar, ne anlama geliyor bu, ne anlatmaya çalıyorlar neyin kafasını yaşıyorlar...

Sanki onlar ev sahibi de biz misafiriz. Kimseden çıt yok.

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku

kime güvenyorlar ??

bu cesareti kim vermiş onlara ?

Abd temmuz tufe aylik 0.5 yıllık 5.4 beklentilere paralel gerçekleşti.

7. piyasaya bi stabil hal ne zaman gelir? sürekli bi düşme bi artma hep dalgalılık hali var nereye kadar sağlıklı gidebilir böyle

8.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku

O "tamam tamam" diyeni de ortaya alıp bir güzel vatanseverlik dersi vermek lazım.
    Tamam ne lan?
    Adam ekmek çalmamış, senin bayrağını indirmiş, ne tamamı?

Sayfa 788/1002 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •