Sayfa 594/1002 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644694 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 4,745 - 4,752 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1. Rusya Merkez Bankası, politika faiz oranını yüzde 6,5'e yükseltme kararı aldı.
    https://www.cnnturk.com/ekonomi/rusy...-faizi-artirdi
    "yatırım tavsiyesi değildir"

2. Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    https://www.ensonhaber.com/gundem/ab...ya-kuruluslari

en çok fonlanan medyascope oldu
    medyadan ise en çok fonlanan 477 bin 58 dolarla ruşen çakır'ın kurucusu olduğu medyascope.

Tüm bu gelişmelerin ardından norveç dışişleri bakanlığının internet sitesinde türkiyede bulunan derneklere ve medya kuruşlarına verilen fonlar ve miktarları yayınlandı.

Ah nerde o 6.filoya defol evine dön diyen solcular?
    memleket çakma solcu çakma kemalist kaynıyor.

Beni kahreden şey budur.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    https://www.ensonhaber.com/gundem/ab...ya-kuruluslari

en çok fonlanan medyascope oldu
    medyadan ise en çok fonlanan 477 bin 58 dolarla ruşen çakır'ın kurucusu olduğu medyascope.

Tüm bu gelişmelerin ardından norveç dışişleri bakanlığının internet sitesinde türkiyede bulunan derneklere ve medya kuruşlarına verilen fonlar ve miktarları yayınlandı.

Ah nerde o 6.filoya defol evine dön diyen solcular?

Beni kahreden şey budur.
    yetmez ama evetçiler..

örneğin mülteciler konusunda aşırı humanizm kasan, duygu sömürüsü yapan etki ajanları..

ve benzerleri..

bunların siyasal islamcılar ile çok fazla ortak yanları var.. hepsi emperyalistlerin ekmeğine yağ süren politikalar söylemler takip eder..birisi humanizm üzerinden (sevgi pıtırcıklığı) diğeri ümmet kardeşliği kavramı üzerinden..

şu nokta önemlidir.. bu toplraklarda gerçek anlamda bağımsız duruş M. Kemal Atatürk ve fikirleri ile olmuşur.. mesela Atatürk milliyetçiliği diye bir kavram vardır ve rasyoneldir, kendini sözde milliyetçi zanneden mehape den çok farklıdır duruşu..

esas nokta şu: Kemalizm ile solculuk KESİNLİKLE birbiri ile alakalı şeyler değildir..

Atatürk solcu değildi.. tamamen RASYONEL VE PRAGMATİK bir insandı, problem çözücüydü.. yani chp kuruluşunda solcu değildi..

bu ayrıştırıcı ve bu topluma tamamen ters söylem (sosyal demokratlık adı altında solculuk oynamak) Ecevit ile başlamış ortanın solu diye kökleşmiştir.. ama chp^nin dna'sında aslında olmayan bir şeydir..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

5. By british le
    discetrusu'un
    ciddi ciddi
    birer gizli servis elemanları olduklarını düşünüyorum
    bende bıraktıkları izlenim o.

6. [QUOTE Ah nerde o 6.filoya defol evine dön diyen solcular?
    [/QUOTE]
    Eksik olmuş birde çakma müslüman.

By british le
    discetrusu'un
    ciddi ciddi
    birer gizli servis elemanları olduklarını düşünüyorum
    bende bıraktıkları izlenim o.
    senin idrak kapasiten bu kadar mı? iftiralar atarak gizlediğin şeyler olmalı.. izlenimmiş.. pehhh..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

8. Gida fiyatlarindaki artis % 35.7 olmus.

Ben bu kitapcinin kafasi calismiyor diye dusunuyordum, artik eminim.

https://www.sozcu.com.tr/2021/ekonom...buldu-6551415/

Sayfa 594/1002 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •