Sayfa 10/40 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 320 madde; 73 - 80 arası.

Konu: KLKIM - Kalekim Kimya

1.  Alıntı Originally Posted by Trendman Yazıyı Oku
    dağılım henüz yapılmadı diyor. Zaten yarın dağılım olacak, Salı günü de tahta açılacak. "Kabul ettiğiniz en az lot" kısmına 100 yazdığım için normal şartlarda bana düşmeyecek. Talebin çok olduğu, bireysel yatırımcı başına 58 lot düştüğü haberleri var. Şayet böyleyse bana göre yarın alım fırsatı vermeyebilir.
    YTD
    Hesap başı 58 adet ise yaklaşık 400 - 420 bin civarı hesap talepte bulunmuş en son arz edilen CANTE ye gelen talep sayısına yakın. Salı günü tahtanın açılacağı doğrumu.

YTD

2. Bireysel 301.700 kişiye 21.5 milyon lot sanırım, 71 lot görünüyor ancak düşük lot isteyenleri hesap edince 80 civarı dağılım olabilir, benim ilk defa uzun vadeli portföyde tutmayı düşündüğüm halka arz olduğu için direk lotlarimi blokajlayacagim, olur da halka arz fiyatı altına gelirse ilave ederim kademeli olarak

3. Halka arz sonuçları açıklanmış.

E0-mu-wX0AY78sD.jpg

1222 lot alan arkadaşa selam olsun

Herkese hayırlı olsun. Umarım ilk günden eksi ile baslamaz

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

5.  Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    1222 lot alan arkadaşa selam olsun

Herkese hayırlı olsun. Umarım ilk günden eksi ile baslamaz

Sayın xhalukx tahta hangi gün açılacak bilginiz varmı ?

Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Sayın xhalukx tahta hangi gün açılacak bilginiz varmı ?
    İşleme açılma tarihiyle ilgili herhangi bir kap yollanmadi. Sanirim bayram sonrası olur diye düşünüyorum?

Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

7. 95 tane kurumsal yatırımcı malı toplamış. Bize de bayram haçlığı gibi 70 lot. Ya 5 tavan olsa ne yazar? Eşit arz ve taban-tavan lot uygulaması olmalı. Halka arzlar malesef ciddiye alınmıyor. Hoş memlekette ne ciddiye alınıyorki? Dün dündür, bu gün de bugün.
    Hadi hayırlısı.
    YTD

Kurumsal yatırımcılara 100 bin lot yurdu dışı 3 kişi ye milyon lot bunlar ne zaman satar dikkatli olmak gerek

Sayfa 10/40 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •