Sayfa 7/54 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
Arama sonucu : 426 madde; 49 - 56 arası.

Konu: VKGYO Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bedelliye katılmak için 1 Adet hisseye kaç tl veya krş ödeceğiz

2. Onaylanan İzahnameyı gonderebılecek varmı yada Bedelli den elde edilecek gelirin nerede kullanılacağı kısmını da gönderebilir misiniz...

3. Rüçhanlar alışa kapalı alış yapmak istediğim zaman normal bölünmüş fiyattan al veriyor bunların yapacakları işi

Arkadaşlar bu gün Ana hisseden 1.62 den 10000 adet hisse aldım. Elimde rüchan yok, Yapmam. Gereken bir şey var mı. Rüchan lar kalktığında hisse sayım değişecek mi.

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

5.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Yarın bölünmüş olacak Sayın meragi. Rüçhan.0, 635
    Çok teşekkür ederim.Var olun..

6.  Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu gün Ana hisseden 1.62 den 10000 adet hisse aldım. Elimde rüchan yok, Yapmam. Gereken bir şey var mı. Rüchan lar kalktığında hisse sayım değişecek mi.

Birşey yapmanıza gerek yok Rüçhan la işiniz yok normal hisse aldınız hisse sayınız değişmez

Teşekkür ederim. Biliyordum, netleştirmek istedim. Bu arada bedelli açıklanmadan önce 3.80 lerdeydi daha sonra 2.20 lere kadar indi.. Bölündü ve tam gazı alındı dedik şimdi bu düşüş neyin nesi... Kafalar karışık anlaşılan..
     Alıntı Originally Posted by birmilyon Yazıyı Oku
    Birşey yapmanıza gerek yok Rüçhan la işiniz yok normal hisse aldınız hisse sayınız değişmez
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

8. rüçhan hakkı hangi tarihte bitiyor

rüçhanları hisseye dönüştürmek için gerekli tutarı yatırım hesabında mı tutacağız

bilgisi olan varsa cevaplayabilir mi

Sayfa 7/54 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •