Sayfa 160/612 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

Genelde foruma polho satmis baska hisseler almis arkadaslar yazardi bugun cok sessiz kalmis forum umarim iyidirler.

2. Kriptoyu 4 senedir takip ederim. Birilerini mağdur etmeden bırakmaz. Milleti fena maliyetlendiriyolar. Bakalım mal kimin elinde kalacak...
    Kriptonun bir teknoloji falan olduğu yok. Abartılıyor sadece. Sermaye sahipleri, tüm dünyadan sisteme kolay ica dahil olunabilinen bir yöntemle paralarını aklama derdinde. Arada kazanalar olacak elbet ama çoğunluk fena avlanacak. Kripto yeni bir yıkım için güven tazeliyor sadece. Dediğim gibi herhangi bir teknolojik tarafı yok. Abartılıyor

3. sirket batmadıgı sürece burdayım..?
    2 milyon işleme 2 takla atan salakmı uyanıkmı bir spek ve patron elinde sürünen bir holding..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

4.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Madem burada da konu buna geldi biraz önce başka yerde paylaştığım yazıyı burada da paylaşayım ;)

Yerli yatırımcı inanılmaz düzeyde coin piyasasına girdi ve girmeye devam ediyor. Borsaya girmeye tereddüt edenler yada terreddut ettikleri miktarları biste koymayanlar gözleri kapalı kriptoya basıyorlar.
    Geçen gözümün önünde bir arkadaşım aldığı coin aldıktan 1 saat sonra %60 yaptı öyle küçük miktarlarda değil. Bana dediki "bunu bana hangi hisse verir" bistteki şirketlerin sahiplerinden dem vuruyor. Arkadaşın gibi teknikcilerin çoğu oraya gitti ama kripto piyasası asla teknik dinlemez daha doğrusu dinler ama işine geldiği zaman işine geldiği miktarda..

Neyse sadete geleyim tabi ki bizim borsamizi yerli kaldıramaz hele hele bu saatten sonra illlaki yabancı gelmeli rahmetliyi kaldırmak için çünkü kambersiz düğün olmaz. Ama sanki yabancida Türkiye olacağına o riskin biraz fazlasını alırım kriptoya girerim diyor. Bistin onlarda uyandırdığı risk algısı değişmeli yada risk iştahını kabartacak şeyler olmalı.

Yoksa bizim bildigimiz eski borsa kesinlikle artik yok.. bizler o kriptosuz eski borsayı bekliyoruz yani aslında galiba bizler eskidik.. kabul edin yada etmeyin bizler yaşlı ihtiyar kafasindayiz eskiye bağlı yeniliğe kapalı.. genç yatırımcılar bize şu an ister benimsiyelim ister gülüp geçelim eski kafalı diyor.. mesela ben ve sizler muhtemelen kriptoya asla girmeyiz. Bence kesinlikle doğru olan girmemek beni kesseler girmem ama işte belkide bu bizim en büyük hatamız. Zaman değişti ve biz bu zamana öyle yada böyle doğru yada yanlış ayak uyduramadik..

Bakın yazımda kesinlikle kriptoyu savunmuyorum ben asla girmem benim hayat felsefeme ters, ama biz bu borsamizi eski borsa olarak mı görüyoruz acaba yanlisimiz o mu acaba? Acaba gerçekten yabancı bir gün gelecek mi? Yoksa yabancı günlük al satla hergun toplamda 2 milyon bize yeter al sat yaparım robatla mi diyor?
    Sn.temel analizci böyle bir hikaye yerine nikine uygun şekilde bu hşssenin temel analizini yapsaydın daha hora geçerdi.Saygılar.

5. Bist arti 1 polho 0.38 artı iyi günler

6.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Bist arti 1 polho 0.38 artı iyi günler
    Galiba çıkmak için sizin gelmenizi bekliyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Otorite Yazıyı Oku
    Galiba çıkmak için sizin gelmenizi bekliyor.
    Beklesin banka ve pgsus hissemle yüklenebilirsem isterse 3 yıl beklerim iyi bir hava yakaladik. polhoya kalsaydık hala yerimizde zararla duruyoduk böyle giderse kazançlar eskisinin 2 katı polhoya sahip olucaz nasip bu işler .

2 gun once polho satip aldiklari hisseleri burada yatirim yapmis arkadaslarin hassasiyetini dikkate almadan yazan arkadaslar su 2 is gunu polhonun bahsedilen bir hisseye karsi yuzde 22 digerine karsi yuzde 1.30 arti kapatarak borsada ben dahil kimsenin buyuk konusmamasi gerektigini gosterdi.birakin artik kendine guvensizlik belirtisi gibi gozuken .... yarisini hep kazanin biriniz bin olsun ama burada yatirim yaparak temel gelismelerle ilgili haber vs arastiran bekleyen motivasyonunu yuksek tutmak icin cabalayan yatirimciya saygisizlik etmeyin.ilk defa bu kadar sık yazildigina sahit oluyorum forum acildigindan beri uyeyimdir( server degisimi dahil) kendini ispat icin yirtinan sunu aldim bunu aldim surdan sattim sukadar kar ettim vs gibi yazilara sahsen bukadar sık sahit olmadim.

Sayfa 160/612 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •