Sayfa 165/612 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Otorite Yazıyı Oku
    Sn kartalın görüşünde hiçbir mantık bulamıyorum. Hem elimde şu kadar var diyorsun, hem kağıdın 2 ya da 2.4 larda alınabileceğini, dolaysıyla elinde kağıdı olana burdan satip trade yapmayi oneriyorsun. Bence önce sen satip 2 ye gelince almalısın. Benim de acizane isteğim 2 ye düşeceği zamanı bize de bildirirsen en azından o zamana kadar yükselecek diye ümit etmeyiz. Son olarak ben burdayım ve bu senetteyim. Mümkün olursa buradan da alım yapacağım. Ama kimseye yatırım tavsiyesi değildir. Sizin fikirlerinizi de artık yeşillik olsun diye izleyeceğim.
    Şunuda diyelimmi sayın otorite 1.58 yükselen bistte 0.38 yükselişe bunu bu halde tutanların allah belasını versin .

2.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Şunuda diyelimmi sayın otorite 1.58 yükselen bistte 0.38 yükselişe bunu bu halde tutanların allah belasını versin
    .
    Varsa böyle birileri tabii ki diyelim. Ben 1990 yılından beri borsa ile ilgilenirim. Egeen ı 14 lerde, kartonu 59 larda ortalama 3 yıl bekledim. Sonra başka yerlere döndüm. Bugüne baktığımda zarardayim. Benim gibi küçük yatırımcıların trade yaparak kazanmasinin neredeyse imkansız olduğu kanaatine vardım. Onun için buradan bir yere gitmeyeceğim. Ya tam kazanacağım, ya da çorba icmek hedefiyle uğraşmayacagim. Benim görüşüm budur. Yatırım tavsiye de değildir.

3. 2 günde arti 3 yükselen borsada 2 artiyi zor yaptirıyorlar gözü milletin parasinda olan tek hisse aylardır zarar ettirip iyi günde çıkmayan 10 ayda bir gün %5 artı göstermemiş 20 tane kap haberi gönderip %10 ekside olan hissemizin hali demistim bist 1500 olsun bunlar hala buralarda olur yanılmadık 4 ay önceki fiyat2.72

4. 2,70 e vermessen ***** s2m

5. Çogu hisse tavana gidiyo şu hale bak 3.5 artı yapti borsa 2 gunde 2 artiyi zor yapiyoz haftaya bigün satis yesin bist 2.65 de alır artik soluğu işmi bu.

6. Oldu olucak 1 artı kapat inşallah diyorum haftaya borsa inmesin yazın bi kenara inerse bist vay halimize.

7. Aylarca yüksekten alan beklesin borsa çiktıginda cikma indiginde in dolar yükselsin.altın yükselsin .vadede iyi kazananlar gelsin senelik %40 ekside duran hisseye yatirim yapsin %50 primde satsinlar yillarca bekleyen maliyetine gelen parası pul olan ne yapsin böyle bir olay olabilirmi ben yemedim sen ye iyi akşamlar .

8. https://invst.ly/we45j
    çingene tahtacı bombayı patlatmak için daha ne kadar zorlayacak:
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 165/612 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •