Sayfa 494/612 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Kartal sepet sepet yumurta sakın beni unutma polho sepet darmadağın teminat cağrıları patlayan hesaplar hep dedim çok açılanın sonu bu .kafam rahat kartal sen düşün.polho

2.  Alıntı Originally Posted by traderkemal Yazıyı Oku
    Kartal sepet sepet yumurta sakın beni unutma polho sepet darmadağın teminat cağrıları patlayan hesaplar hep dedim çok açılanın sonu bu .kafam rahat kartal sen düşün.polho
    Reis rahat ol milyonlar polde biz %500 koymusuz %100 insede farketmez kazanamayan değişikler ne yapcağini şasiriyo hisse istediler verdik o zamanları sende biliyosun bunlar böyle yapcak bisey yok herkesten de özür dileriz burda böyle muhabbet boş gectigi için 2 kişi hariç onlarda gördünuz boş iste

3. Günaydın ortaklar. Tartışmayı bırakalım herkes kendi STRATEJİ siyle hareket etsin, kimse millete bir daha yön vermeye kalkmasın bilmişlik taslamasin ben başka bir şey istemiyorum. Bilgi paylasmayan insanlara burada değer vermeyin milyonlarca lotum var diyene Gül'ün geçin ama benim bir bilgim var yada bir fikrim var diyeni önemseyin. Ben yedirirmiyim kimseye burada ki bizi takip edenleri, stratejimiz dogrultusunda ilerlemeye devam

***Saydım karanlıktan attığınız son kurşundu!
    O kurşunda, aydınlık hedefte kayboldu.***
    Son düzenleme : temel analizci; 14-09-2022 saat: 11:46.

4. Piyasada düzeltmeye girdi 2900 bist diyorlar tam bizimkinin havası .

5.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Günaydın ortaklar. Tartışmayı bırakalım herkes kendi STRATEJİ siyle hareket etsin, kimse millete bir daha yön vermeye kalkmasın bilmişlik taslamasin ben başka bir şey istemiyorum. Bilgi paylasmayan insanlara burada değer vermeyin milyonlarca lotum var diyene Gül'ün geçin ama benim bir bilgim var yada bir fikrim var diyeni önemseyin. Ben yedirirmiyim kimseye burada ki bizi takip edenleri, stratejimiz dogrultusunda ilerlemeye devam

***Saydım karanlıktan attığınız son kurşundu!
    O kurşunda, aydınlık hedefte kayboldu.***
    Bir veya iki haber var sirketle alakalı teyit alım net bakalim işe yarar yaramaz açiklayalim.

6. Tmm iyi olur.

7. Şirketin boya gurubunda bulunan yagli boya ünitesinde 80 çalisandan 50 kişinin çıkartilip burasi kapatilacagi söyleniyo holding içinde tasaron sayisida artıyo güvenlik ve.saglik gruplari tasarona verilmis olup tasarufa gidilmiş hayırlisı diyelim yatırim tavsiyesi degildir .

8. Dap yapı pendik bölgesindeki projeler için kelebek mobilyayla anlaşma yapmis.yatırim tavsiyesi degildir .

Sayfa 494/612 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •