Sayfa 9/612 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 65 - 72 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

2. En güzel yastık kaz tüyünden yapılıyor en güzel kazancda burda yatırımcidan yapılıyor çevrenizde varsa biraz daha toplayın getirin buraya kaz tüyü yorgan yastık mont yapcaklar yolarak kazlaramı üzülsem kendimizemi üzülsem bilemedim����

3. Hepsonradan beyfendi nasılsınız ?

4.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Hepsonradan beyfendi nasılsınız ?
    . Nefesi 3.15e kadar yetti. Ama dünkü sağlam duruşu ve bugünkü ünlü menkul (yabancı) alımları umut vaad ediyor.

5. Ben sayın hepsonradani yermiyecegim hatta ovecegim bence yaklaşık olarak en fazla 15-16 günü var gerek grafiksel olarak (açıkçası grafiğe de pek inanmam ve pek anlamamda ama basit ve temel bu grafik var bu da tutmazsa artık hiç grafiğe bakmiyacagim) (küçük capli hareketlerden bahsediyorum)gerekse bence pozitif ayrısarak yani sadece biraz zamanlama hatası yaptı. Eğer benim tahminim de tutmazsa bende sadece zamanlama hatası yapmış olacağım. Zaten nokta atışı yapacak olsam burada ne işim var hisseden hisseye gecerim buraya ugramam. Ama hislerime ve hisselerime güvenirim. Yazdıklarımı yatirim tavsiyesi olarak algılayıp yatırım yapmayın eğer çok guvensem evi aracı satıp alırdım şimdi corba parası ile girmezdim buraya. Bende biraz hayat hikayesi olarak anlatacağım bir hikayem daha olsun diye buradayım. Diyeceğim ki şuradan aldım şöyle baskı vardı böyle baskı vardı yılmadım bekledim şuradan almıştım şuradan sattım. Hiç önemli değil ben omurum bitene kadar burada dururum.

Bu arada eğer hisseden memnun olmayan varsa satıp istediği bir başka hisseye geçebilir galiba yaklaşık 500 hisse var bir de derya deniz gibi bitcoin piyasası var.
     Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    . Nefesi 3.15e kadar yetti. Ama dünkü sağlam duruşu ve bugünkü ünlü menkul (yabancı) alımları umut vaad ediyor.

6. 10-15 gün sonrası için ne kadar bir getiri beklentiniz var temelanalizci bey. Çorba parası %10-%20 gibi birşey mi? Öyle birşeyse ümitlenmeyelim maliyeti bile kurtarmaz.

7. Ya bakin tekrar diyorum sonra beni zan altında bırakmayın yok şöyle dedin böyle demiştin olmasın.. Eğer haber gelecek diye bekliyorsak bence buralardan gelmez yada gelmemeli.. biraz yukarı çıkarsa maliyetine gelenler ceplerini boşaltmak isteyebilirler. Bence onlara fırsat verilmeli... ha tahta yapımcınin o mallara ihtiyacı var mı? Aslında alsalar onlar için fena olmaz ama tahta yapici ileride çıkarken ayağına köstek olacak miras olan hani torun dedesinden miras kalan tarlayı hemen satar ya ( uzun vade icin elinde tutmayan gunlukculer) kişilerin dökülmesi lazım. Yanlış anlaşılmasın onlara benim gibi anilmert gibi kamil abi gibi Tunahan bey gibi hisseye deli divane aşık olmuş (aslında kötü bir şey) uzuncu lazım... çünkü yukarı çıkarken malesef gunlukculer sarsabilir.

Yani ne kadar artarin cevabı bana göre; galiba gunlukculeri ve daha önemlisi lanet olsun zararı kapatıp çıkacağımlari dokene kadar olabilir.

Sayfa 9/612 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •