Sayfa 390/612 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Dostum son mesajım hisse özelinde değildi. Sadece 'Almanya bizi kıskanıyor" mantığında olanlar içindi. Evet Almanya bizi kıskanıyor ama halkı asla değil sadece Almanya daki siyasiler bizi kıskanıyor. Böyle bir ayrıcalığa sahip olmadıkları ve (akıllı toplumları olduğu için) asla bu ayrıcalığa ulaşamayacakları için

F5321 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Fransız devriminde halk ve toplumun zekası benim için ne kadar üst sınıftaysa Orta Doğu Bataklığındaki halkının zekası o kadar alt sınıftır. Yani sözün özü her toplum Hakettiği şekilde yönetilir. Kısacası Körlerin ülkesinde tek gözlü olan Kral olur. Bir toplum ne kadar gelişirse adalette, kanunda o kadar gelişir. Ortadoğu Sermaye Piyadasında yapılanları Avrupa da yapsan adamın büzüğünden şırıngayla kan çekerler. Her söylediğimi unut kısaca şöyle anlatayım, (ahlaksız batıda) sahte içki yapan insanı insan hayatını tehlikeye atmaya teşebbüsten müebbet içeri tıkarlar, Geri kalmış toplumlarda ise "bu gıda hilesi" diye ne kadar para koparabiliriz mantığıyla kesecekleri para cezası miktarını belirlerler.

3. Yaşadığın toplum eğer buysa Borsa işinde de her zaman tetikte olmak lazımdır. Sürekli düşünmek ve kafanda senaryolar oluşturmak zorundasındır. Böyle ülkelerde Para kazanmak bir o kadar kolay aynı zamanda bir o kadar zordur. (İşte Yabancı yatırımcı bu kumarı oynamak İstemediği için Dolar bazında hisseler çöp durumda)

4. Mesela 20 Cent e Polisan dağıtıyorlar ama yabancı sermaye ürkek???? Sizce yabancılar mı çok aptal yoksa bizler mi çok cesuruz???? Ben bile Polisan dan o kadar umutlu olmama ve tüm mali rasyolarını beğenmeme rağmen aklım ve içim rahat değil ve her an tetikteyim. Bu uyanık olma durumu hisseden dolayı değil elbet. Belkide Bu sıralar çok "Sahte Kabadayı" izliyorum ondan olabilir yada ülkede çok sahte kabadayı var beni o endişelendiriyor. https://youtu.be/NIPM-RvD3Ps

5.  Alıntı Originally Posted by Ünsüz Düşünür Yazıyı Oku
    Mesela 20 Cent e Polisan dağıtıyorlar ama yabancı sermaye ürkek???? Sizce yabancılar mı çok aptal yoksa bizler mi çok cesuruz???? Ben bile Polisan dan o kadar umutlu olmama ve tüm mali rasyolarını beğenmeme rağmen aklım ve içim rahat değil ve her an tetikteyim. Bu uyanık olma durumu hisseden dolayı değil elbet. Belkide Bu sıralar çok "Sahte Kabadayı" izliyorum ondan olabilir yada ülkede çok sahte kabadayı var beni o endişelendiriyor. https://youtu.be/NIPM-RvD3Ps

siz batınının amansız zulumleriyle abad olmus tarihlerine gözlerinizi kapatmış..onların ışık tutarak hipnozlanmış bir türk bireyi olarak önce yaşadıgınız medeniyetin tarihini lütfen tekrar bir gözden gecirerek hafızanızı yenilemeye çalışın..bugün sizin hayranı oldugunuz ve üstünlüklerini iliklerinize kadar işleten batı tarihinide lütfen cok iyi ve dogru kaynaklardan yine bir gözden gecirinde...ondan sonra kendi içinde bulundugunuz topluma tepeden bakmayı bırakın sadece nefsiniz için şahsi cıkarlarınız için uyanık olmayıda bireysellikten cıkarır toplumlaştırırsanız batı inanıkki kokuşmuş ve hileyle yalanla kurmuş oldukları medeniyetleri anında çöker...saygılar..

6.  Alıntı Originally Posted by Ünsüz Düşünür Yazıyı Oku
    Mesela 20 Cent e Polisan dağıtıyorlar ama yabancı sermaye ürkek???? Sizce yabancılar mı çok aptal yoksa bizler mi çok cesuruz???? Ben bile Polisan dan o kadar umutlu olmama ve tüm mali rasyolarını beğenmeme rağmen aklım ve içim rahat değil ve her an tetikteyim. Bu uyanık olma durumu hisseden dolayı değil elbet. Belkide Bu sıralar çok "Sahte Kabadayı" izliyorum ondan olabilir yada ülkede çok sahte kabadayı var beni o endişelendiriyor. https://youtu.be/NIPM-RvD3Ps

ya dik durur haklılıgınızla birlikte dogru olan medeniyetinizde özgür ve olması gereken gibi yaşarsınız...yada haksız hukuksuz çürümüş medeniyete sahip güçlerin boyunduruguna girer bütün insani degerlerinizle köle pazarlarında renginizden ırkınızdan yada inancınızdan dolayı açık artırmayla satılırsınız.o bahsettigin kapadayılıklar boş deil bu hayatta her sey maddiyatta deil...inanıyorsanız ınancınızın sahibi sadece size yaşadıgınız kurallardan dolayı hesap söracak ..yalıdamı köştemi saraydamı diye deil ..insanları kandırdıklarını sanan maddi üstünlük saglayan elbiseleri güzel olanlarda aslında kendilerine nasıl zulmettiklerinin acısını hüznünü can gırlaga gelip bedeni terketecegi zaman hissederler ama iş işten gecer..

7.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Kamil reis gelmiş, ama yine gitmiş. Özelinde ne yaşıyor bilemiyoruz tabi yazmama sebebi olarak, sağlık olsun…
    Geride yazdığın her şeyi okudum. Bu tahtada ben ve arkadaşlarımın 11 milyon lot malı var ve 2 yıldır sabırla beklemekteyiz, senin kadar zırlamadık; suçu bir başkasına atan çocuklardan farkın yok...

O projenin en güzel dairesini alıp resmini buraya atacağım ölmez de sağ kalırsam. O gün sen bana yazdıklarından utanacak mısın bakalım.

Sataşmayı da kes artık.

8. 3.96-4.20 bolgesi saticilarin yogun olacagi bolge. o bölge buyuk bir hacimle kirilarak yeni zirvemize gideceğiz insallah. 4.10 trend donus fiyati. orayi kirmamiz gerekiyir.

Sayfa 390/612 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •