Sayfa 407/612 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. bu kadar atraksiyondan sonra iki seçeneği var aslan parçasının
    ya surecek yukari alacak almak istediği mali...
    ya verecek aşağıya daha çok ky mal sahibi yapip onlarla bekleyecek te bekleyecek...
    tahtacinin anlamadigi iğneden ipliğe fiyatlar katlamışken malini istedigi kisiler buradan istedigini vermez

2. Polisan Tutsakları ve Sevdalıları, paylaştığım son mesajı asla ukalalık ve megolamanlık olarak algılamayın ne olur. Ben sadece Neitzche'nin "Hiçlik" tezinin dibinde yaşayan bir faniyim. Bir kütüphane dolusu kitap okusam dahi bildiklerim okyanusta sadece bir damladır. Soğan cücüğü kadar olan aklıyla bana akıl vermeye çalışan bazı Homosapienslere sadece ufak bir ders vermek istedim. Trader tecrübeniz yoksa asla güvendiğiniz şirkette Sat-Al yapmayın. Doğru Hissedesiniz bunu bilin, ben Sat - Al yaparak Polisan da tekrar lotumu artırmaya çalışan bir garipim sadece. Dönüp dolaşıp geleceğim yer yine burası olacak. Teknik ve anlık konjonktür bilgisi olmayan (ve kısa vadede paraya ihtiyacı olmayan sabır sahipleri) sımsıkı sarılsın bu şirkete. İnanın gelecekte göreceğiniz fiyatları hayal bile edemeyeceksiniz. Ben bu gün itibariyle nakitte ve izlemedeyim lakin Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer yine Kürkçü dükkanı olacak. (Geleceğe Dönüşten Marty yazıyor hepiniz çok şanslısınız buna inanın)

F5321 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Dünyanın en büyük problemi, akılsız ve fanatik kişilerin kendilerinden son derece emin olması, buna karşılık zeki insanların sürekli şüpheler içinde olmasıdır.Megolaman olmaya gerek yok akıllı insan İnsanlar konusunda daha az, fikirler konusunda daha çok meraklı olur.

4.  Alıntı Originally Posted by traderkemal Yazıyı Oku
    Dünyanın en büyük problemi, akılsız ve fanatik kişilerin kendilerinden son derece emin olması, buna karşılık zeki insanların sürekli şüpheler içinde olmasıdır.Megolaman olmaya gerek yok akıllı insan İnsanlar konusunda daha az, fikirler konusunda daha çok meraklı olur.
    Bunun için benim hayat felsefem "hiç bir şey bilmiyorum her gün yeni bir şey öğreniyorum" dur.

*** YAGİZ AT SAHLANDİMİ DURAK DİNLEMEZ ***

5. Birisine ne soktuysam artık hala çıkarmakla uğraşıyor. Ne garip gureba tipler var

6. fiyatin organik ve saglikli yukselisi icin 4,36 ya bir pullback yapmasi normal gozukuyimor. sonrasinda yeni hedef eski zirve 6 küsur ler

7. Gel oğlum 4 altında bekliyoruz yeni alım için ******uuuu spek

8. Bist burdan 2250-2300 bölgesine düzeltmeye gireceğini düşünüyorum , polho ne yapar sizce ortaklar? Klasik polho gibi 4 altına mı süzülür yoksa bu sefer farklı mı olur?

Sayfa 407/612 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •