Sayfa 563/612 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 4,497 - 4,504 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by ugurkb84 Yazıyı Oku
    1500 konut 100 dükkan diğer arsadan gelse, toplam 4000 konut 300 dükkan eder. %34 1350 konut 100 dükkan polhoya düşer rakamlar tahminidir

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    1350 konut 100 dükkan tamamda biyerde yanlışlık var hisse geri geri gidiyo 15 den 13 indik hayırlisi bakalım bekliyoz.

2. Bir zamanlar bizi beğenmeyenler gemiyi bizden önce terk ettiler yatırımcı bizmiyiz onlarmı kapasite artışı .arsaya bin konut yapılacaktı .daha yeni projeler var hiçbiri faliyete geçmeden kayboldular hadi bakalım polho senle başbasayız benim satmamı bekleme satmıyacağım.

3.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Bir zamanlar bizi beğenmeyenler gemiyi bizden önce terk ettiler yatırımcı bizmiyiz onlarmı kapasite artışı .arsaya bin konut yapılacaktı .daha yeni projeler var hiçbiri faliyete geçmeden kayboldular hadi bakalım polho senle başbasayız benim satmamı bekleme satmıyacağım.
    2023'te polho'dan benim de beklentim çok büyük... beklemeye devam...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

4. Polisan candır...

5.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Nereye kayboldu herkes daha konut yapcaktik çok para gelecekti polhoya noldu kimse kalmadımi burda .
    Çalı dibinde bekliyoruz ortak... yalnız değilsin merak etme

6. Maşallah... bugün biraz hareketlendi...

7.  Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    Çalı dibinde bekliyoruz ortak... yalnız değilsin merak etme
    👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼

8. Bu hisse anladigim kadariyla hep kontrollu yukselecek ya da kontrollu dusecek..
    Daha kopus hareketi dedigim (tavan tavan minvalinde olan bir yükseliş goremedim)

Benim de maliyetimi 0 a indirecek sekilde hisse satisi yapmamin sebebi de o.. yoksa sirketin projesiyle alakali degil.. projeye kim laf edebilir ki hesap belli.

Borsa rekorlar kirarken, kontrolllu yükseliş yerine kopuş yükselişi istiyordum..

Ben biraz orta vadeciyim. Ekimde 8 den alirken aralik 20-25 olur.diye almistim çünkü haberler yakindi..

Mesela bu habarlere bu hisse 25 olmaliydi ama tahtaci dengeli hareket etmeyi seviyor..

Söyle bakmak gerek, suan 10.milyar.piyasa degerinde olan hic bir sirketin ömürlerinin hiç bir zamaninda 10.milyar kar potansiyeline ulaşma hikayesi yok.. ama burda var. Tahtaci bunu bildiği. Icin burasi böyle.
    Ben de eskisine göre az hisse olsa da sabredene miss gibi hikaye..

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 563/612 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •